Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:01
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
40-latka z powiatu tomaszowskiego oszukiwała na unijne dotacje.
Tomaszów Lub.: Miała pomagać w pozyskiwaniu dotacji, a wyłudzała kasę. Policja szuka pokrzywdzonych
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 40-latkę z powiatu tomaszowskiego, która dokonała szeregu oszustw na ponad 300 tys. zł. Kobieta prowadziła działalność w Tomaszowie Lubelskim. Miała wprowadzać klientów w błąd co do możliwości pozyskania dotacji unijnych i wyłudzać pieniądze. Sprawa ma charakter rozwojowy. 15.05.2023 12:10    3
Mobilne miasteczko zdrowia w Tomaszowie Lubelskim.
Mobilne miasteczko zdrowia w Tomaszowie Lubelskim. W niedzielę drugi dzień badań [ZDJĘCIA]
Tomaszów Lubelski rozpowszechnia zdrowy tryb życia. W mieście od soboty 13 maja znajduje się mobilne miasteczko zdrowia, które w ramach akcji „Zdrowe Życie” prowadzi bezpłatne badania profilaktyczne. Jeszcze dzisiaj do godz. 19 można z nich skorzystać. 13.05.2023 23:58    3    1
Reklama
12 maja w kancelarii premiera starosta tomaszowski odebrał promesę na 89 mln zł na inwestycję przy szpitalu powiatowym w Tomaszowie Lubelskim.
SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim z 89 milionami od premiera! Żaden szpital powiatowy tyle nie dostał
SP ZOZ w Tomaszowie Lubelskim to pierwszy szpital powiatowy w kraju, który dostał tak ogromne rządowe dofinansowanie na budowę, rozbudowę, modernizację i wyposażenie. Dzięki staraniom władz powiatu, dyrekcji szpitala i wstawiennictwu posła Tomasza Zielińskiego ma zagwarantowane 89 milionów złotych na inwestycję! 12.05.2023 17:00    20    4
W trzech specjalnie przystosowanych laboratoriach mobilnych ustawionych na parkingu przy Tomaszowskim Domu Kultury prowadzone będą bezpłatne badania profilaktyczne.
Tomaszów Lubelski: Akcja "Zdrowe życie". Weekend na badania i naukę
W dniach 13-14 maja 2023 r. w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się akcja diagnostyki prozdrowotnej „Zdrowe Życie” organizowana jest przez PZU we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, Ministerstwem Aktywów Państwowych, Ministerstwem Edukacji i Nauki oraz Narodowym Funduszem Zdrowia, a patronat honorowy objęła Para Prezydencka. 12.05.2023 15:43    1    2
13 i 14 maja w Tomaszowie Lubelskim będzie gościł Naukobus prosto z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Naukobus - Centrum Nauki Kopernik w Tomaszowie Lubelskim
Sprawdź swoją pamięć, rozwiązuj łamigłówki, dowiedz się, jak ciężko pracuje ludzkie serce. W dniach 13 i 14 maja w Tomaszowie Lubelskim będzie gościł Naukobus prosto z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 12.05.2023 15:35
56-latek, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, jest znany policjantom.
Ulhówek: Uciekał przed policją kilka kilometrów. Schował się w garażu
Kilka kilometrów uciekał przed policją, aż w końcu ukrył samochód w swoim garażu. Teraz 56-latek z gminy Ulhówek odpowie za kierowanie pojazdem pod działaniem alkoholu i niezatrzymanie do kontroli drogowej. 12.05.2023 12:15    1
Protest na przejściu granicznym Kukuryki-Kozłowicze trwa. Co godzinę jedna ciężarówka
Protest na przejściu granicznym Kukuryki-Kozłowicze trwa. Co godzinę jedna ciężarówka
Od wtorku na polsko-białoruskim przejściu granicznym Kukuryki-Kozłowicze protestują przewoźnicy. Co godzinę przepuszczana jest jedna ciężarówka jadąca na Białoruś. O godzinie 19 protestujący mieli się spotkać z komendantem bialskiej policji i rozmawiać o formie protestu w kolejnych dniach. 11.05.2023 22:55    2    2
Kosy był najbardziej znanym wilkiem na Roztoczu. W celach badawczych naukowcy założyli mu obrożę telemetryczną. W ten sposób wiedzieli, gdzie się przemieszcza. Fot. Przemysław Stachyra
Wilk z RPN-u został zastrzelony, ale Sąd nie miał podstaw, by ukarać oskarżonego o to myśliwego
Na martwego wilka Kosego z Roztoczańskiego Parku Narodowego natknięto się we wrześniu 2019 r. Po trwającym ponad rok śledztwie prokuratura oskarżyła o zastrzelenie będącego pod ochroną zwierzęcia myśliwego z powiatu biłgorajskiego. Sąd nie znalazł jednak podstaw, żeby uznać oskarżonego winnym dokonania tego czynu. Wyrok nie jest prawomocny. 11.05.2023 08:13    13    3
Tomaszowskie Muzeum Regionalne zaprasza na Noc Muzeów.
Spędź noc w Muzeum Regionalnym w Tomaszowie Lubelskim
Muzeum Regionalne im. dra Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do siebie na tegoroczną Noc Muzeum. 10.05.2023 17:56    1
Za rok tych krzaków nie będzie. Jesienią wykonawca zacznie odtwarzać Wieprzowe Jezioro.
Gm. Tarnawatka: Coraz bliżej do przywrócenia popularnego niegdyś zbiornika wodnego
Może jeszcze nie na przyszłoroczną majówkę, ale w wakacje już na pewno będzie można odpocząć nad Wieprzowym Jeziorem. Firma, która odbuduje zbiornik, ma już projekt. – Będzie pięknie – zapewnia Piotr Pasieczny, wójt gminy Tarnawatka. 10.05.2023 11:05    2
Kierujący samochodem mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego miał 4 promile alkoholu w organizmie.
Tomaszów Lub.: Miał 4 promile alkoholu i próbował wyjechać z parkingu przy sklepie
Nie szło mu cofanie volkswagenem. Zobaczyli to przechodnie i pomyśleli, że powód może być jeden - kierowca jest pijany. Zgłosili to i mieli rację. Kierujący vw tomaszowianin miał 4 promile alkoholu w organizmie! 10.05.2023 10:28    5    1
Znaleziony w Tomaszowie Lub. telefon czeka na komendzie na właściciela.
Tomaszów Lubelski: Kto zgubił telefon?
Znaleziono telefon komórkowy marki Realme koloru czarnego w rejonie „Zielonego Rynku” przy ul. Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim. Właściciel może go odebrać w tomaszowskiej komendzie Policji. 10.05.2023 09:45
Za podawanie się za funkcjonariusza policji grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Gm. Jarczów: Przebieraniec pójdzie do więzienia. To nauczka za udawanie policjanta
Podając się za funkcjonariusza policji, dwa razy podjął interwencję mającą na celu wylegitymowanie męża swojej byłej znajomej. Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Lubelskim oskarżyła Krzysztofa S. o przywłaszczenie funkcji publicznej. Grozi mu do roku pozbawienia wolności. 10.05.2023 08:04
– Nie może być tak, że pani pielęgniarka z SOR sama stawia diagnozę i decyduje, czy ktoś potrzebuje pomocy, czy ma wracać do domu – podnosi pacjent.
"Byłem pacjentem niemile widzianym" - skarży się na SOR mieszkaniec Zamościa
Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym spędził kilka godzin. Gdy prosił o pomoc, jedna z pielęgniarek dawała mu do zrozumienia, że nic tu po nim. W końcu sam doprosił się lekarza o zbadanie. Wtedy okazało się, że ma ostre zapalenie płuc. – Gdybym w ciągu godziny został przyjęty, miałbym większe szanse na wyzdrowienie – żali się pacjent, który 11 dni spędził w szpitalu. Ma żal do pielęgniarki, która ignorowała jego prośby, żeby go przyjęto. 09.05.2023 13:10    63    20
20-latek z gm. Rachanie dwukrotnie naruszył zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniach, a po sprawdzeniu jego stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad promil alkoholu w organizmie.
Gm. Tomaszów Lub.: Pijany wyprzedzał na skrzyżowaniach. Nagrabił sobie
Kierowanie samochodem nie szło mu najlepiej, a to dlatego, że 20-letni kierujący audi był pijany. Po dopuszczeniu się kilku wykroczeń mężczyznę zatrzymali policjanci z Tomaszowa Lubelskiego. 09.05.2023 09:30    1
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama