Do tego wypadku drogowego doszło w podhrubieszowskim Czumowie w sobotę 23 sierpnia. Przez tę miejscowość w gminie Hrubieszów przejeżdżał osobowy peugeot, którym kierował 57-latek z gminy Rudnik. Kierowca tego auta skręcał w lewo, ale wcześniej nie upewnił się, czy ma wolną drogę. Za peugeotem jechało rozpędzone audi. Tym samochodem kierował 26-latek z gminy Horodło.
– Doszło do zderzenia obu samochodów. Ciężko ranny został kierowca peugeota. Ze złamaniami kości czaszki, kości krzyżowej oraz miednicy przetransportowano go do szpitala w Zamościu. Natomiast kierowcę audi oraz pasażerkę peugeota z ogólnymi potłuczeniami przewieziono do szpitala w Hrubieszowie. Już wiadomo, że kierowca audi był trzeźwy. Od kierującego samochodem marki Peugeot pobrano krew do sprawdzenia jego trzeźwości – poinformował nas nadkom. Paweł Knysz, naczelnik Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie.
PRZECZYTAJ TEŻ: Ogień zniszczył dom w Machnowie Nowym. Potrzebna będzie pomoc pogorzelcom [ZDJĘCIA]

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze