Do zdarzenia drogowego doszło 14 listopada na jednym ze skrzyżowań w Bełżcu.
- Jak wynika z ustaleń policjantów, 28-letni kierujący audi jadąc ul. Wąską, nie zastosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo na jadącym ul. Lwowską 23-letnim kierującym oplem. Na skutek zderzenia się pojazdów, na szczęście nikt nie ucierpiał - opisuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska, rzecznik prasowy KPP Tomaszów Lubelski.
Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec pow. hrubieszowskiego kierujący audi, w organizmie miał 3,3 promila alkoholu. Kierujący oplem mieszkaniec pow. zamojskiego był trzeźwy.
Młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska dodaje, że teraz 28-latek musi liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. O jego losie wkrótce zadecyduje Sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
Przeczytaj też:
- Zabójstwo 16-letniego Eryka w Zamościu. Przełom w sprawie
- Szczebrzeszyn: Uzbrojeni sprawcy napadli na bank. Po pościgu zostali zatrzymani [ZDJĘCIA]

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze