Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 10:56
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Pierwsze miejsce w powiecie w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego wygrała drużyna z Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych, w składzie Daniel Szczepaniuk, Krzysztof Trześniowski i Łukasz Małysz.
Tomaszów Lubelski: Pierwsze miejsce w powiecie w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Autor: Fot. Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim

Eliminacje na szczeblu powiatowym do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zorganizowano w środę 27 kwietnia na terenie Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z czterech szkół ponadpodstawowych z powiatu tomaszowskiego. Musieli wykazać się umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i wiedzą z przepisów o ruchu drogowym. Trudne było też zadanie polegające na pokonaniu toru przeszkód samochodem wyposażonym w talerz Stewarta jako stymulator płynnej jazdy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali policjanci z tomaszowskiej drogówki, a zmagania uczniów obserwował m.in. Zbigniew Igras – przedstawiciel Ośrodka Szkolenia Kierowców „Igras”, który od wielu lat czynnie angażuje się w organizację turnieju.

Najlepsi bez dwóch zdań byli zawodnicy z Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych: Daniel Szczepaniuk, Krzysztof Trześniowski i Łukasz Małysz. I to oni będą reprezentowali powiat tomaszowski podczas eliminacji wojewódzkich, które są zaplanowane na 28 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu.

Drugie miejsce zajęła drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego im. W. Sikorskiego, trzecie – drużyna z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych im. M. Rataja, a czwarte – drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Głowackiego.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama