Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:50
Reklama

Łaszczów: Seniorzy mieli swoje święto

Jest ich w klubie 45. Niedawno łaszczowieccy seniorzy spotkali się z okazji swego święta i bawili się znakomicie.
Łaszczów: Seniorzy mieli swoje święto

Klub Seniora działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie od 2017 r. Utrzymuje się ze środków własnych, pomocy gminy, GOK-u, sponsorów i darowizn. Obecnie należy do niego 45 osób. Przewodniczącą zarządu klubu jest Zofia Rak, jej zastępcą Stanisława Parnicka, skarbnikiem Maria Sadowska, a sekretarzem Halina Sapiłko.

– Wspaniali ludzie z ogromną siłą i werwą do działania, emanują wielką radością życia i to jest zaraźliwe – chwali seniorów Leszek Trześniowski, dyrektor GOK-u w Łaszczowie.

W uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Seniora uczestniczyło ponad 40 seniorów. Gośćmi byli Aleksandra Pietrasz – burmistrz Łaszczowa, Sławomir Swatowski – przewodniczący Rady Miejskiej, Barbara Mazurek – skarbnik i Rafał Swatowski – sekretarz gminy.

 – Atmosfera była wspaniała i wszyscy świetnie się bawili. Dzień Seniora to doskonały powód, aby pamiętać na co dzień o ludziach starszych i ich rodzinach – podkreśla dyrektor Trześniowski.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama