Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:28
Reklama

Groźna stłuczka przed Suścem. Zderzyły się trzy osobówki

Wyglądało to nieciekawie, ale na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego, gdy dziś rano na skrzyżowaniu przed wjazdem do Suśca zderzyły się trzy osobowe auta.
Groźna stłuczka przed Suścem. Zderzyły się trzy osobówki
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci drogówki ustali, że winę za kolizję ponosi 56-letnia mieszkanka gminy Susiec. Kobieta jechała BMW ulicą Leśną i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skodzie. Tym autem jechał 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Samochody zdarzyły się  z taką siłą, że skoda została zepchnięta na znajdującą się na skrzyżowaniu toyotę.

48-letniej mieszkance Przemyśla, która kierowała tym autem oraz kierującej BMW na szczęście nic poważnego się nie stało, natomiast 38-latek ze skody został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie wiózł pasażerów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama