Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 13:55
Reklama

Tomaszów Lubelski: Trójka ma nowego dyrektora

Piotr Szumilak jest nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 im. dr Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim.
Tomaszów Lubelski: Trójka ma nowego dyrektora
Autor: Fot. UM Tomaszów Lubelski

Jego kadencja rozpoczęła się oficjalnie 1 maja i potrwa do końca sierpnia 2025 roku. Nowy dyrektor został powołany na to stanowisko, bo wygrał ogłoszony przez miasto konkurs.

Piotr Szumilak odebrał powołanie z rąk burmistrza Wojciecha Żukowskiego w piątek, 30 kwietnia. W uroczystości wzięli udział także przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski Mirosław Fus oraz naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Henryk Nowosad.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: HrubieszowiakTreść komentarza: Pulkownik Garbowski ma za sobą całą jednostkę i wszystkich żołnierzy i teraz oni odejdą. Gratuluję Panie Błaszczak destrukcji pułku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 10:52Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: Płaskie góryTreść komentarza: Hej górale nie bijta się, ma góralka 2 warkocze podzielita sięData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:41Źródło komentarza: Hrubieszów: Szpital wchodzi w wyjątkowo trudny czasAutor komentarza: nbaTreść komentarza: https://challonge.com/LIVE_HD https://challonge.com/FREE_TV https://challonge.com/WATCH_ https://challonge.com/ONLINE_HD https://challonge.com/LIVE_GAMEData dodania komentarza: 02.10.2022, 08:22Źródło komentarza: Dlaczego w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci?
Reklama
Reklama