Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:45
Reklama

Tomaszów Lubelski: Już za chwilę głosowanie (TYLKO W GAZECIE)

Najprawdopodobniej za kilka dni ruszy głosowanie na tegoroczne projekty tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru będzie 5 projektów, a zrealizowane zostaną 4 z nich.
Tomaszów Lubelski: Już za chwilę głosowanie (TYLKO W GAZECIE)
Jedna z propozycji dotyczy otwarcia wypożyczalni łyżworolek dla dzieci. Miałaby powstać przy torze wrotkarskim RSS Arena Roztocze.

W ramach Budżetu Obywatelskiego miasto ma do wydania 200 tys. zł. Tym razem jednak mieszkańcy mogli zgłaszać tylko tzw. twarde, czyli dotyczące inwestycji, a maksymalna wnioskowana kwota na jedno przedsięwzięcie nie mogła przekroczyć 50 tys. zł.

Takich wniosków wpłynęło 7. Potem projekty weryfikowała i opiniowała specjalnie powołana w tym celu komisja.

 – Dwa projekty zostały odrzucone z powodów formalnych. Ich autorzy mieli 7 dni na uzupełnienie i dostarczenie wymaganych dokumentów, ale tego nie zrobili – mówi Monika Nocek z Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim, która zajmuje się organizacją Budżetu Obywatelskiego.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama