Pieniądze, w wysokości 350 tys. zł pozyskano z programu ochrona zabytków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Parafia otrzyma duże wsparcia, a sama na sfinansowanie modernizacji kościoła ma wyłożyć tylko niewiele ponad 5 proc. kosztów.
Tomaszowski poseł Tomasz Zieliński poinformował na swoim facebookowym profilu, że pozyskane środki pozwolą na kontynuację prac konserwatorsko restauratorskich w nawie głównej i nawach bocznych kościoła - najcenniejszego zabytku w mieście.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze