Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 17 marca 2026 16:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lubelski: Ukrainiec wpadł z amfetaminą

Policjanci dostali cynk, że cudzoziemiec ma narkotyki.
Tomaszów Lubelski: Ukrainiec wpadł z amfetaminą

Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Kilka dni temu kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego przeszukali dwa samochody należące do 48-letniego Ukraińca. W obu natrafili na poporcjowany biały proszek. testy wykazały, że to amfetamina. Funkcjonariusze sprawdzili też mieszkaniec cudzoziemca. Tam znaleźli radiotelefon.

– Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnie przedstawiono mu zarzuty posiadania narkotyków. Za powyższe przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat – informuje podinspektor Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Wtf 12.09.2020 19:20
Za morderstwo 25 lat a za roznoszenie tej syntetycznej śmierci 3 lata, *** to są jakieś żarty.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: byłyTreść komentarza: ile kosztuje racja żywnościowa chorego w szpitalu w SzczebrzeszynieData dodania komentarza: 17.03.2026, 16:10Źródło komentarza: Szpital w Szczebrzeszynie w finansowym kryzysie. Rosną koszty, NFZ spóźnia się z płatnościamiAutor komentarza: MIESZKANKATreść komentarza: A kiedy tablice pomordowanych POLAKÓW na WołyniuData dodania komentarza: 17.03.2026, 15:58Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Były gornik z Zamościa .Treść komentarza: Patologia buntuje narod przeciwko rządzącym jak bezszczelny czlowiek Czarnek i Snus z GRAND HOTEL***** SOPOT ktory nie maja honoru i wstydu za grosz . Kompromitacja bezszczelnosci i fałszywym szyderczym uśmiechem na mordzie. Ci ludzie dążą do wyjscia z UE i zniszczenia kraju co przez tyle lat naszych starań.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 12:01Źródło komentarza: Zamość: Piesza potracona na przejściu. Zabrano ją do szpitalaAutor komentarza: TAKA prawda.Treść komentarza: Wszystko zadłużyli patologia PiSlamu ktora przez lata patrzyli tylko o własne wypasione koryto dla siebie i swoich rodzin . Teraz sa tego skutki ze szpitale sa tak ZADLUZONE !Data dodania komentarza: 17.03.2026, 11:25Źródło komentarza: Zamość: Piesza potracona na przejściu. Zabrano ją do szpitalaAutor komentarza: biezTreść komentarza: Czy to będzie jak KUL w Lublinie ?, Czarnka wychował ksiądz, potem go wsadził na uczelnię bo sam tam uczył, Potem załatwił pracę żonie Czarnka, też na tej uczelni, nauczył go nienawiści do bliźniego swego, dlatego Czarnek tak pluje jadem.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 10:44Źródło komentarza: Uczelnie w Zamościu i Kamieńcu Podolskim podejmą współpracęAutor komentarza: Seba.Treść komentarza: Pała to Ciebie powinni porządnie dla przykładu moze rozumu by Cie przybyło ofiaro patologi.Data dodania komentarza: 17.03.2026, 10:39Źródło komentarza: Kierowcy unikają płacenia mandatów. Mają na to swoje sposoby
Reklama
Reklama
Reklama