Święty uśmiechnięty - konkurs w bibliotece rozstrzygnięty (WYNIKI)

  • 24.10.2020, 13:30
  • ak
Święty uśmiechnięty - konkurs w bibliotece rozstrzygnięty (WYNIKI) Fot. Organizatorzy
W Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu rozstrzygnięto Regionalny Konkurs Plastyczny "Święty uśmiechnięty", adresowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Wpłynęły na niego 143 prace, a jury wybrało spośród nich najciekawsze. 

Wygrała Anna Wawrzusiszyn ze Szkoły Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Machnowie Nowym. Drugie miejsce zajął Karol Brodowski, uczeń Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jezierni, zaś trzecie wspólnie uczennice z Telatyna Emilia Gałka i Amelia Stachewicz.

Laureatkami wyróżnień są: Sandra Kuźmińska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyszowcach) oraz Aleksandra Gardias (SP im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi).

Konkurs był elementem regionalnego projektu edukacyjnego "Jan Paweł II i Zamojszczyzna” realizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Patronat honorowy objął nad nim biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek i poseł Sławomir Zawiślak. Jednym z patronów medialnych była redakcja Kroniki Tygodnia.

ak

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe