Bądź Eko w Zamościu. Ruszamy z głosowaniem

  • 26.05.2020, 05:27
  • red.
Bądź Eko w Zamościu. Ruszamy z głosowaniem Fot. pixabay.com
Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nie pozwoliły nam na przeprowadzenie konkursu "Bądź Eko w Zamościu" zgodnie z harmonogramem. Czas ten wykorzystaliśmy na przedstawienie zgłoszonych projektów. W związku z tym, że zagrożenie nieco zmalało, rozpoczynamy głosowanie i przypominamy Wasze pomysły.

Mamy świadomość, że niektórych przedsięwzięć nie udało się z przyczyn obiektywnych zrealizować. Liczymy, że zrealizujecie je później. Szczegółowy opisy wszystkich zgłoszonych do konkursu przedsięwzięć znajdziecie na naszym portalu www.kronikatygodnia.pl w zakładce "Bądź Eko w Zamościu". Tam też znajduje się regulamin głosowania. W bieżącym numerze drukujemy pierwszy z sześciu kuponów. Zachęcamy czytelników do głosowania.

Projekty zgłoszone do konkursu możecie poznać TUTAJ.

Uaktualniony regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe