Hrubieszów: Nowa dyrektor biblioteki. To Jolanta Janiec

  • 01.12.2019, 05:23
  • ak
Hrubieszów: Nowa dyrektor biblioteki. To Jolanta Janiec Fot. facebook.com/
Wygrała konkurs na to stanowisko i będzie szefowała w książnicy przez najbliższych 7 lat. Jolanta Janiec jest od dzisiaj (1 grudnia) formalnie dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie.

W ostatnim czasie Jolanta Janiec była pełniącą obowiązki dyrektora MBP, a wcześniej wicedyrektorem. Jest bibliotekarką z wieloletnim doświadczeniem. Ma też liczne sukcesy zawodowe na swoim koncie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na Bibliotekarza Roku 2017.

PISALIŚMY O TYM: JOLANTA JANIEC DRUGĄ BIBLIOTEKARKĄ W POLSCE

Także w zeszłym roku Jolanta Janiec została  została jedną z sześciu tegorocznych laureatek Stypendium im. Olgi Rok.

PISALIŚMY O TYM: JOLANTA JANIEC LAUREATKĄ STYPENDIUM

Jolanta Janiec jest bibliotekarzem, trenerem, animatorem kultury i pedagogiem. W zawodzie bibliotekarza pracuje od przeszło 20 lat. Na stanowisko dyrektora biblioteki została na 7-letnią kadencję powołana przez burmistrz Hrubieszowa Martę Majewską.

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ktoś
ktoś 04.12.2019, 15:00
brawo Jolka, , gratuluję i życzę 4 x 7

Pozostałe