Zaśpiewaj dla Ojczyzny. ZDZ Zamość zaprasza na IV Festiwal Piosenki Patriotycznej

  • 06.03.2019, 10:51 (aktualizacja 06.03.2019, 11:27)
  • bw
Zaśpiewaj dla Ojczyzny. ZDZ Zamość zaprasza na IV Festiwal Piosenki Patriotycznej
W piątek, 29 marca odbędzie się IV Festiwal Piosenki Patriotycznej. Podczas festiwalu piosenki patriotyczne i wojskowe zaprezentuje młodzież szkolna z całego regionu. Organizatorem imprezy jest Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Już po raz 4. w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego na ulicy Peowiaków w Zamościu wybrzmią piękne pieśni patriotyczne, patriotyczno-religijne i wojskowe, przypominające o polskiej historii. W tym roku zostanie zorganizowany pod hasłem ''Nasze małe Ojczyzny''. 

 

Festiwal organizowany jest z myślą o młodzieży szkolnej z całego regionu - solistów i zespołów. Festiwal rozpocznie się 29 marca o godzinie 10:00. Od 9:00 do 9:30 odbywać będzie się rejestracja uczestników. W ramach Festiwalu odbędzie się pokaz fryzur wykonanych przez uczennice ZDZ oraz koncert zespołu Pieśni i Tańca ''Zamojszczyzna''

Pieśni patriotyczne stanowią piękną lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury. W Polsce powstały wspaniałe pieśni patriotyczne, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Pieśni te były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu - zachęcają Organizatorzy. 

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 20 marca, wypełniając kartę zgłoszeniową i wysyłając ją na adres: [email protected] bądź na adres pocztowy szkoły: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Zamościu, ul. Peowiaków 3, 22-400 Zamość. 

Osobą odpowiedzialną za konkurs jest Dyrektor Oddziału Grażyna Lisicka nr tel.84 6392258;

Wszelkie dokumenty dostępne są do pobrania poniżej.  ''Kronika Tygodnia'' jest patronem medialnym wydarzenia. 

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN

KLAUZULA ZGODY

bw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe