Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 23:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Warsztaty rękodzielnicze z sianem w tle w Poturzynie
Warsztaty rękodzielnicze z sianem w tle w Poturzynie
Siano, wszędzie siano... przez całe wtorkowe popołudnie 8 kwietnia w Świetlicy Wiejskiej w Poturzynie było wykorzystywane jako materiał twórczy. 22.04.2019 06:00
Bełżec: Szli z palmami przez wieś
Bełżec: Szli z palmami przez wieś
Niedziela Palmowa w Bełżcu bez konkursu palm wielkanocnych? Niemożliwe. Odbył się także w tym roku, a autorzy najpiękniejszych dzieł zostali nagrodzeni. 21.04.2019 15:06
Reklama
Lubycza Królewska: Jedź na rajd na Ukrainę
Lubycza Królewska: Jedź na rajd na Ukrainę
Impreza jest planowana na połowę przyszłego miesiąca (18-19 maja), ale już trwają zapisy chętnych do wzięcia udziału w tegorocznego XIII Międzynarodowego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego Lubycza Królewska-Rawa Ruska. 21.04.2019 09:50    1
Tomaszów Lubelski: Graweron dla Moniki Skinder
Tomaszów Lubelski: Graweron dla Moniki Skinder
Władze powiatu tomaszowskiego postanowiły uhonorować Monikę Skinder, najbardziej utytułowaną tomaszowską narciarkę klasyczną. 21.04.2019 08:34
Tomaszów Lubelski: Prace Marzanny i Romana Muchy na wystawie w bibliotece
Tomaszów Lubelski: Prace Marzanny i Romana Muchy na wystawie w bibliotece
Do połowy maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim oglądać można wystawę prac Romana i Marzanny Muchy. 21.04.2019 07:00
Gm. Telatyn: Gosposie wiły palmy, malowały jajka
Gm. Telatyn: Gosposie wiły palmy, malowały jajka
Panie z czterech Kół Gospodyń Wiejskich w gminie Telatyn zgłosiły się do udziału w pierwszym Wojewódzkim Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę i Palmę Wielkanocną. 21.04.2019 06:04
Susiec: Pyszna Wielkanoc. Nagrody za najlepsze ciasta rozdane
Susiec: Pyszna Wielkanoc. Nagrody za najlepsze ciasta rozdane
Liczył się wygląd babeczek, babek i mazurków, ale przede wszystkim ich smak. Wygrały te najpyszniejsze, a nagrody trafiły do najlepszych uczestniczek konkursu na "Ciasto Wielkanocne", adresowanego do członkiń kół gospodyń wiejskich z gminy Susiec. 20.04.2019 11:34    1
Tomaszów Lubelski: Sukces młodego chemika z SP nr 2
Tomaszów Lubelski: Sukces młodego chemika z SP nr 2
Wielki sukces Bartłomieja Szponara, ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Ten młody zdolny człowiek zajął pierwsze miejsce w XV edycji konkursu „Animowana chemia” w Lublinie. 20.04.2019 09:30    1
Telatyn: Świątecznie w bibliotece
Telatyn: Świątecznie w bibliotece
Kartki świąteczne, pisanki, stroiki i palmy – takie wielkanocne ozdoby rękodzieła artystycznego, trafiły do Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn od uczestników gminnego konkursu ,,Wielkanocnej Pisanki''. 20.04.2019 07:00
Krynice: Szkoła ogłasza biblijny konkurs
Krynice: Szkoła ogłasza biblijny konkurs
Szkoła Podstawowa w Krynicach jest organizatorem konkursu plastycznego "Moja ulubiona postać biblijna". 20.04.2019 06:30
Co z biogazownią w Kolonii Łaszczówka?
Co z biogazownią w Kolonii Łaszczówka?
Zaraz po świętach w Tomaszowie Lubelskim mają się rozpocząć konsultacje społeczne związane z projektowaną budową biogazowni, która miałaby powstać przy firmie SVZ Poland Sp. z o.o. w Kolonii Łaszczówka, a więc na terenie bezpośrednio przyległym do miasta. 20.04.2019 06:18
Gm. Łaszczów: Pijany 41-latek jechał przez Ratyczów
Gm. Łaszczów: Pijany 41-latek jechał przez Ratyczów
Nie powinien był siadać za kierownicą swojego opla. Po pierwsze dlatego, że wcześniej pił alkohol, a po drugie, bo sąd wydał mu zakaz kierowania, również za jazdę po pijanemu. Ale 41-latek z gminy Łaszczów nic sobie z tego nie robił. 19.04.2019 14:33    1    1
Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi. Wszystko przez bąka
Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi. Wszystko przez bąka
Spory owad wleciał do kabiny. Kierowca ciężarówki chciał go odgonić, szarpnął kierownicą i w efekcie potężny pojazd przewrócił się na poboczu. Cały ładunek drewna spadł z naczepy. 19.04.2019 14:00    8    2
Hrebenne: Bak renaulta wypchany kamieniami bursztynu
Hrebenne: Bak renaulta wypchany kamieniami bursztynu
Na paliwo trochę miejsca tam zostało, ale znaczną część baku renaulta zajęły kamienie bursztynu. Tak postanowił je przemycić do Polski 23-letni Ukrainiec, który w środę (17 kwietnia) przekraczał granicę w Hrebennem. 19.04.2019 12:57    1
Gm. Telatyn: Gospodynie wyczarowują prawdziwe cudeńka
Gm. Telatyn: Gospodynie wyczarowują prawdziwe cudeńka
Panie z aktywnie działających na terenie gminy Telatyn Kół Gospodyń Wiejskich nie tylko po mistrzowsku gotują i pieką ale również wykonują różnorodne, unikalne i jedyne w swoim rodzaju rękodzieło (zarówno Wielkanocne jak i Bożonarodzeniowe), które zdobi nie tylko domy, ale również parafialne kościoły. 19.04.2019 08:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama