Bezpiecznie - chce się żyć. Seminaria w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim
W Tomaszowskim Domu Kultury a także w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się w czwartek (13 czerwca) seminaria poświęcone podnoszeniu świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane w ramach projektu "Bezpiecznie – chce się żyć”. Jego organizatorami jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
15.06.2019 15:04