Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 15:18
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Tomaszów Lub.

Reklama
Tyszowce: Święto kwitnącej fasoli 2019. Zagrają Baciary
Tyszowce: Święto kwitnącej fasoli 2019. Zagrają Baciary
Gmina Tyszowce to jedna z lokalnych potęg w produkcji fasoli. W tym roku doroczne "Święto Kwitnącej Fasoli" odbędzie się 14 lipca na Stadionie Miejskim w Tyszowcach. 12.07.2019 05:57    3
Gm. Lubycza Królewska: Wodociąg w Hrebennem skażony bakteriami
Gm. Lubycza Królewska: Wodociąg w Hrebennem skażony bakteriami
Tej wody nie można pić. Nie należy jej używać także do mycia naczyń. Bo wodociąg jest skażony bakteriami coli. 11.07.2019 11:24    1
Reklama
Pow. Tomaszowski: Przyjechali goście z Niemiec
Pow. Tomaszowski: Przyjechali goście z Niemiec
Czterech niemieckich strażaków spędziło ostatnio cztery dni w powiecie tomaszowskim. Przyjechali jako reprezentacja partnerskiego powiatu Freudenstadt. Na czele delegacji stał komendant Frank Jahraus. 11.07.2019 08:03
Jechały samochody z kontrabandą. Papierosy przejęła straż graniczna
Jechały samochody z kontrabandą. Papierosy przejęła straż graniczna
Papierosy zostały przewiezione przez granicę, ale nikt nimi nie pohandluje. Bo dwa transporty z kontrabandą namierzyli w powiatach tomaszowskim i zamojskim funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. 11.07.2019 05:54
Gm. Telatyn: Wędkowali w Nowosiółkach. Kto wygrał zawody? (ZDJĘCIA)
Gm. Telatyn: Wędkowali w Nowosiółkach. Kto wygrał zawody? (ZDJĘCIA)
Patryk Bełz wygrał w kategorii dzieci, a Marek Międlarz był najlepszy w kategorii dorosłych - takie są wyniki zawodów wędkarskich, które w niedzielę (7 lipca) odbyły się w Nowosiółkach (gm. Telatyn). 10.07.2019 14:00
Te obrączki przyniosą szczęście. Kto je wygra?
Te obrączki przyniosą szczęście. Kto je wygra?
59 kobiet i 59 mężczyzn – 59 par bierze udział w naszym plebiscycie. Na razie liderami są zakochani Regina Kobylarczyk i Jarosław Moździerscy, po piętach depczą im Aleksandra Hołdaś i Marek Krochmal. W zabawie z "Kroniką Tygodnia" mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Tą główną będą unikatowe, wykonane specjalnie dla nich złote obrączki. 09.07.2019 15:39    1    1
Już za rok kolejna matura
Już za rok kolejna matura
Była szkoła, w której zdali wszyscy. Znalazła się też taka, gdzie egzamin "oblał" zaledwie jeden uczeń. Generalnie licealiści z Zamościa, Biłgoraja, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego mogą być z siebie dumni, bo ich wyniki są nieco wyższe niż średnia krajowa. Zdecydowanie słabiej egzamin dojrzałości poszedł w technikach, ale też nie wszystkich. 09.07.2019 13:33
40 tys. widzów na wystawie w Sitnie
40 tys. widzów na wystawie w Sitnie
Setki wystawców, tysiące produktów i tłumy odwiedzających. Tak wyglądała XXXIII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie – największa z wystaw w Polsce południowo-wschodniej. 09.07.2019 10:23    2
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Już jutro (9 lipca) do punktów sprzedaży w regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym numerze? 08.07.2019 19:21
Czujny policjant z Dołhobyczowa namierzył pijanego kierowcę w Jezierni
Czujny policjant z Dołhobyczowa namierzył pijanego kierowcę w Jezierni
Był po służbie, wyjechał daleko od swojego posterunku, ale policyjny nos go nie zawiódł. Funkcjonariusz z Dołhobyczowa zobaczył pijanego kierowcę i zaalarmował kolegów z Tomaszowa Lubelskiego, aby go zatrzymali. 08.07.2019 11:37    1
Z Tomaszowa na Białoruś. Pojechali z wizytą
Z Tomaszowa na Białoruś. Pojechali z wizytą
Delegacja tomaszowskich i hrubieszowskich samorządowców gościła w zeszłym tygodniu w Żabince na Białorusi w ramach partnerskiego projektu "Na ratunek". 08.07.2019 09:00
Trzech pijanych kierowców zatrzymanych. Rekordzista miał 3 promile
Trzech pijanych kierowców zatrzymanych. Rekordzista miał 3 promile
Tylko jeden dzień i kolejnych trzech pijanych kierowców zapisało się w policyjnych statystykach w powiecie tomaszowskim. 08.07.2019 05:18
Kolizja w Tarnawatce. Volkswagen wjechał w rowerzystkę
Kolizja w Tarnawatce. Volkswagen wjechał w rowerzystkę
Zawiniła kobieta kierująca autem, poszkodowana została rowerzystka. Tak w telegraficznym skrócie wyglądała kolizja, do której w sobotę (6 lipca) doszło w Tarnawatce Tartak. 07.07.2019 14:00
Gosposie wśród polityków, czyli wycieczka KGW do Sejmu (ZDJĘCIA)
Gosposie wśród polityków, czyli wycieczka KGW do Sejmu (ZDJĘCIA)
Na zaproszenie Parlamentarnego Zespołu ds. Rozwoju Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich w skład którego wchodzą posłowie: Barbara Dziuk, Ewa Kozanecka, Tomasz Zieliński, Mariusz Trepka i Robert Warwas, we wtorek 2 lipcaodbyło się spotkanie przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janem Krzysztofem Ardanowskim. 07.07.2019 12:05
Pora zejść ze sceny...
Pora zejść ze sceny...
Takich piłkarzy się zwyczajnie uwielbia. Bez względu na to, w której grają lidze i jakie osiągnięcia mają na koncie. Ikonami zostają w nagrodę za wierność klubowym barwom, zdarte do krwi kolana i szacunek okazywany rywalom. 06.07.2019 09:37    4
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama