Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 14:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Rolnicy dziękowali za plony. Dożynki w Żulicach (ZDJĘCIA)
Rolnicy dziękowali za plony. Dożynki w Żulicach (ZDJĘCIA)
W niedzielę 11 sierpnia barwnym korowodem rozpoczęły się w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Żulicach dożynki gminno-parafialne w gminie Telatyn. 12.08.2019 16:15    4
W poszukiwaniu uniwersalności
W poszukiwaniu uniwersalności
Siatkarki II-ligowej Tomasovii są już po pierwszych treningach. W kadrze jest kilka nowych twarzy. Zmienił się też system rozgrywek. 12.08.2019 14:33    1
Reklama
Na ile wystarczy jakości?
Na ile wystarczy jakości?
W ostatnim meczu kontrolnym Tomasovia wypunktowała Ładę Biłgoraj 4:0 (0:0). Czy niebiesko-biali włączą się do walki o awans? Trener Paweł Babiarz woli nie wychodzić przed szereg. 12.08.2019 14:25
Łaszczów: Darmowe badania dla kobiet
Łaszczów: Darmowe badania dla kobiet
Z rakiem można wygrać, o ile choroba zostanie wcześnie wykryta. Dlatego warto się badać. Mieszkanki Łaszczowa i okolic będą miały taką okazję w najbliższą środę (14 sierpnia). 12.08.2019 14:06
Uciekała przed stłuczką, renault dachował w rowie
Uciekała przed stłuczką, renault dachował w rowie
36-letnia kobieta usiłowała uniknąć zderzenia z innym pojazdem. Ostro skręciła kierownicą i w efekcie renault, którym jechała, wypadł z drogi i dachowała w rowie. 12.08.2019 13:06    3    5
Trzech pijanych w BMW. Nie wiadomo, który kierował
Trzech pijanych w BMW. Nie wiadomo, który kierował
Było ich trzech, a każdy pijany. BMW, którym jechali mężczyźni wypadło z drogi na pobocze. Nie wiadomo, który z nich kierował autem. 12.08.2019 12:30    9
Tomaszów Lubelski: Strażak artysta. Nowa wystawa w bibliotece
Tomaszów Lubelski: Strażak artysta. Nowa wystawa w bibliotece
Andrzej Podoba, emerytowany strażak jest autorem prac, które składają się na nową wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim. 12.08.2019 05:30    3
Spłonął budynek, 2 ciągniki i sprzęt
Spłonął budynek, 2 ciągniki i sprzęt
W Hucie Dzierążyńskiej spalił się budynek gospodarczy, 2 ciągniki rolnicze, sprzęt warsztatowy i sprzęt rolniczy. 09.08.2019 16:49    1    1
Wielka wpadka na granicy
Wielka wpadka na granicy
Dwóch nielegalnych migrantów z Turcji i dwie osoby, których zadaniem było przetransportowanie ich w głąb Europy, zatrzymali pogranicznicy w Rudzie Żurawieckiej. Wpadł też główny organizator całej eskapady 09.08.2019 14:37
Pożar w suszarni
Pożar w suszarni
Na terenie suszarni w Tomaszowie Lub. spłonęły drewniane palety. Częściowemu nadpaleniu uległ podnośnik samojezdny. Straty są ogromne. Właściciel oszacował je na 100 tys. zł. 08.08.2019 14:18
Nauczycielki awansowały
Nauczycielki awansowały
Właśnie awansowały i obecnie mogą pochwalić się stopniem nauczyciela mianowanego. Odpowiednie dokumenty panie odebrały 5 sierpnia, złożyły też ślubowanie. 07.08.2019 13:42    1    1
Na nowy dworzec trzeba poczekać
Na nowy dworzec trzeba poczekać
Spółka Wodrol z Lublina, która sześć lat temu została właścicielem byłego PKS-u w Tomaszowie Lubelskim, zapowiada, że w końcu wybuduje dworzec autobusowy. Jednak nie w tym roku, tylko w przyszłym. 07.08.2019 05:42
Mieszkańcy mają dość smrodu
Mieszkańcy mają dość smrodu
Mieszkańcy Lubyczy Królewskiej chcą oddychać pełną piersią, ale nie mogą. Przez smród gnojówki, którą od kilku dni wylewają na pola pracownicy chlewni w Dębach. Władze gminy obawiają się, że może dojść do zanieczyszczenia wodociągu. 06.08.2019 05:41    14    2
Policjanci znaleźli konopie
Policjanci znaleźli konopie
29-letni mieszkaniec gminy Susiec był pewien, że dobrze ukrył narkotyczne rośliny. Pomylił się. Policjanci je znaleźli. 05.08.2019 14:42
Świętowali w Łaszczówce
Świętowali w Łaszczówce
OSP w Łaszczówce ma już 70 lat! 02.08.2019 07:18
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama