Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 10:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Tomaszów Lub.

Reklama
Pijany wylądował w krzakach. Zatrzymał go policjant po służbie
Pijany wylądował w krzakach. Zatrzymał go policjant po służbie
Nic poważnego mu się nie stało, więc mógł uciec. Ale miał pecha. Bo jego "przygodę" widział policjant i od razu zatrzymał pijanego kierowcę, który wypadł samochodem z drogi na pole. 25.09.2019 11:03
Gm. Ulhówek: Cmentarz zostanie odnowiony
Gm. Ulhówek: Cmentarz zostanie odnowiony
Szczątki poległych w 1914 roku w bitwie pod Tarnoszynem żołnierzy były trzykrotnie ekshumowane. Najpierw spoczęły na polu bitwy, potem na cmentarzu, który urządzono w 1917 r., sześć lat później przeniesiono je kilkaset metrów dalej. Po latach porządkując cmentarz, znów je ekshumowano. Czwartej ekshumacji nie będzie, ale cmentarz zostanie odnowiony. Prace już trwają. 24.09.2019 07:05
Reklama
Gm. Tyszowce: Adam zbiera na protezę
Gm. Tyszowce: Adam zbiera na protezę
ZUS stwierdził, że choć Adam Jakubiak z Czermna nie ma ręki, to renty nie potrzebuje. Młody jest, silny. Da sobie radę. A tymczasem i druga ręka zaczyna szwankować. Mężczyzna zbiera pieniądze na nowoczesną protezę, do której dołożył się sam wiceprezes ZUS. Prywatnie. 24.09.2019 06:24    2
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Mamy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Minął tydzień i jutro, jak co wtorek będziecie już mogli kupować nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Ten numer obfituje w ciekawe tematy. Jakie? 23.09.2019 18:00
Tomaszów Lubelski: Ukradł motorower z warsztatu
Tomaszów Lubelski: Ukradł motorower z warsztatu
Był pijany. Przechodząc obok mechanika zobaczył motorower i go sobie wziął. Ale jechać nie był w stanie. Prowadził więc jednoślad. I wtedy złapali go policjanci. 23.09.2019 12:18
Bełżec: Przeżyli z sobą pół wieku. Obchodzili złote gody
Bełżec: Przeżyli z sobą pół wieku. Obchodzili złote gody
Osiem małżeństw z gminy Bełżec świętowało w tym miesiącu jubileusz złotych godów. 23.09.2019 06:03
Uczniowie z Telatyna w finale Międzynarodowego Konkursu Edukacyjnego
Uczniowie z Telatyna w finale Międzynarodowego Konkursu Edukacyjnego
W dniach 11-14 września odbył się finał Konkursu Edukacyjnego dla Szkół w Rzeszowie. Znalazła się w w nim jako jedna z trzech z Lubelszczyzny drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie. 23.09.2019 05:57
Gm. Telatyn: Nowe drogi już gotowe
Gm. Telatyn: Nowe drogi już gotowe
W Dutrowie i Radkowie (gm. Telatyn) odebrano oficjalnie wyremontowane odcinki dróg. Gmina otrzymałą na ich odnowienie wysoką dotację. 22.09.2019 09:52    1
Tak powstała Niepodległa – czyli prelekcja o historii w gminie Telatyn (ZDJĘCIA)
Tak powstała Niepodległa – czyli prelekcja o historii w gminie Telatyn (ZDJĘCIA)
Słynna podróżniczka, pisarka i fotografka Agnieszka Martinka oraz regionalista z zamiłowania, a na co dzień pracownik Urzędu Gminy w Telatynie Jan Sławiński to główni bohaterowie spotkania z historią pt. ,,Tak powstała Niepodległa”, na które zostali zaproszeni mieszkańcy gminy Telatyn. 21.09.2019 14:30
Z Górna do Woli Gródeckiej jak po stole
Z Górna do Woli Gródeckiej jak po stole
To dobra wiadomość dla tych, którzy często jeżdżą na trasie między Górnem w gminie Tomaszów Lubelski a Wolą Gródecką w gminie Jarczów. Droga została przebudowana. 21.09.2019 13:15    1
Karlos i policjanci odwiedzają tomaszowskie szkoły
Karlos i policjanci odwiedzają tomaszowskie szkoły
Policjanci z tomaszowskiej komendy wspólnie z psem służbowym o imieniu Karlos spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 2 i 3 w Tomaszowie Lubelskim. Myślą przewodnią spotkania było uwrażliwienie młodych ludzi na problemy zagrożeń komunikacyjnych, pogłębienie znajomości przepisów ruchu drogowego oraz zwiększenie bezpieczeństwa uczniów podczas drogi do szkoły. 20.09.2019 11:00
Telatyn: Kolejne rowerowe spotkanie seniorów i juniorów (ZDJĘCIA)
Telatyn: Kolejne rowerowe spotkanie seniorów i juniorów (ZDJĘCIA)
Mimo chłodnej i deszczowej pogody juniorzy i seniorzy po raz kolejny nie zawiedli. W ramach ,,Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020" w środę, 18 września w Telatynie odbyło się rowerowe spotkanie. 20.09.2019 10:08
Nagroda dla SKO w Typinie
Nagroda dla SKO w Typinie
Przygotowywali prezentacje, prowadzili bloga, organizowali akcje charytatywne, kiermasze i zbiórki surowców wtórnych. I spośród ponad pół tysiąca szkół z całej Polski byli prawie najlepsi! 20.09.2019 07:09
Palił się dom w Dyniskach Nowych. W środku był człowiek. Nie przeżył
Palił się dom w Dyniskach Nowych. W środku był człowiek. Nie przeżył
Strażacy musieli działać błyskawicznie. Bo gdy zgłoszono im pożar budynku gospodarczego w Dyniskach Nowych (gm. Lubycza Królewska), dostali też informację, że wewnątrz szopy znajduje się człowiek, który nie jest w stanie samodzielnie wydostać się na zewnątrz. 19.09.2019 13:05
Radiowa Trójka wraca do korzeni. Będzie w Tomaszowie Lubelskim
Radiowa Trójka wraca do korzeni. Będzie w Tomaszowie Lubelskim
Program 3 Polskiego Radia kontynuuje reporterską podróż po Polsce. Od 2016 roku dziennikarze stacji z ul. Myśliwieckiej odwiedzili prawie 30 miast i miasteczek w kraju. A w każdym miejscu, do którego zaglądają, opowiadają słuchaczom o tradycjach miasta i regionu, przybliżają jego specyfikę, wracają do ważnych dat i miejsc w historii. 19.09.2019 12:00    2
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama