Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Tomaszów Lub.

Reklama
Lepiej omijać Hrebenne. Zaczyna się remont
Lepiej omijać Hrebenne. Zaczyna się remont
Przejście graniczne z Ukrainą zamknięte nie zostanie, ale przez najbliższy miesiąc lepiej je omijać, bo mogą się tam tworzyć dłuższe niż zwykle kolejki. We wtorek, 1 października rozpoczynają się prace remontowe. 30.09.2019 11:21    1
Susiec: Pijany nie wyhamował. Uderzył renaultem w mitsubishi
Susiec: Pijany nie wyhamował. Uderzył renaultem w mitsubishi
Człowiek po alkoholu ma opóźniony czas reakcji. Przekonał się o tym 48-letni mężczyzna, gdy pijany usiadł za kierownicą renaulta. 30.09.2019 10:42
Reklama
Tarnawatka: Pijany wybrał się autem do sklepu. Bo... był głodny i spragniony
Tarnawatka: Pijany wybrał się autem do sklepu. Bo... był głodny i spragniony
Był kompletnie pijany. Poczuł głód, chciało mu się pić. A że niedziela (29 września) była handlowa, to wsiadł do audi i ruszył do sklepu. Po drodze został zatrzymany przez świadka. Wkrótce także przez policję. 30.09.2019 08:53    4    1
Telatyn: Seniorzy ruszyli w plener. To była integracja
Telatyn: Seniorzy ruszyli w plener. To była integracja
Seniorzy z Gminnego Klubu Seniora oraz członkowie Zespołu Artystycznego ,,Fermata" z Telatyna sobotę 21 września spędzili w Suścu na wspólnym wyjeździe integracyjnym. 30.09.2019 06:00
Susiec: Recytowali patriotycznie (WYNIKI)
Susiec: Recytowali patriotycznie (WYNIKI)
Dokładnie 27 młodych ludzi wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu. Finał odbył się we wtorek, 24 września, a poziom prezentacji był tak wysoki, że jury przyznało po kilka pierwszych miejsc w każdej z kategorii. 29.09.2019 13:03
Telatyn: Brawo Emilka! Za list do taty odebrała wyróżnienie w Senacie
Telatyn: Brawo Emilka! Za list do taty odebrała wyróżnienie w Senacie
Wygrałą eliminacje okręgowe, a na finał kokursu pojechała do Warszawy. Podczas zorganizowanej w Senacie RP gali Emilka Bryk z Telatyna otrzymała wyróżnienie w konkursie "List do Taty". 29.09.2019 11:14    3
Telatyn: Mali i duzi na rowerach. Projekt podsumowano rajdem
Telatyn: Mali i duzi na rowerach. Projekt podsumowano rajdem
,,Zachowanie Seniora wzorem dla Juniora – czyli bezpieczny Senior w Gminie Telatyn" – pod takim hasłem przewodnim odbył się w środę (25 września) w gminie Telatyn ostatni rajd rowerowy, zaplanowany w ramach ,,Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020". 29.09.2019 08:45
Jesienny kiermasz kwiatów i krzewów w Telatynie (ZDJĘCIA)
Jesienny kiermasz kwiatów i krzewów w Telatynie (ZDJĘCIA)
Tradycyjnie jak co roku w okresie jesiennym, w piątek 27 września na placu przy Urzędzie Gminy Telatyn odbył się Jesienny Kiermasz Kwiatów i Krzewów. 28.09.2019 15:32    1    3
Jarczów: Wyremontują żołnierskie groby
Jarczów: Wyremontują żołnierskie groby
Gmina Jarczów otrzyma pieniądze na przeprowadzenie remontu żołnierskich grobów na cmentarzu parafialnym. 28.09.2019 09:00
Rachanie: Poważne tematy na spotkaniu z młodzieżą
Rachanie: Poważne tematy na spotkaniu z młodzieżą
O problemie i zbrodni jaką jest handel ludźmi, a także o zagrożeniach wynikających z zażywania narkotyków rozmawiali tomaszowscy funkcjonariusze z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Rachaniach. Policjanci uczulali młodzież na zachowania, które mogą narazić ich na niebezpieczeństwo. Omawiali metody działania sprawców oraz jak bezpiecznie zachować się, by zapobiec takim procederom. 28.09.2019 08:00
Igraszki Zamojskie w Oseredku
Igraszki Zamojskie w Oseredku
Grają wszędzie. Najczęściej w zamojskich kawiarniach. Grupa Igraszki Zamojskie zorganizowała 21 września w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku minikonwent pn. "Remiza pełna planszówek". 26.09.2019 07:03    1
Łaszczów: Burmistrz chce zbić procenty
Łaszczów: Burmistrz chce zbić procenty
Gmina Łaszczów kolejny raz chce wyemitować obligacje, tym razem na kwotę 12,1 mln zł. Po to, aby skupić swoje wszystkie długie i zaoszczędzić kilkaset złotych na odsetkach. 26.09.2019 05:54    4
Gm. Telatyn: Święto ziemniaka, czyli wykopki w Łachowcach
Gm. Telatyn: Święto ziemniaka, czyli wykopki w Łachowcach
Koło Gospodyń Wiejskich w Łachowcach razem z swoją przewodniczącą panią Małgorztą Sachajko zorganizowało 21 września pŚwięto Pieczonego Ziemniaka w świetlicy w Łachowcach, na które zostały zaproszone członkinie wszystkich gminnych KGW z terenu gminy Telatyn. 25.09.2019 15:18
Pijany wylądował w krzakach. Zatrzymał go policjant po służbie
Pijany wylądował w krzakach. Zatrzymał go policjant po służbie
Nic poważnego mu się nie stało, więc mógł uciec. Ale miał pecha. Bo jego "przygodę" widział policjant i od razu zatrzymał pijanego kierowcę, który wypadł samochodem z drogi na pole. 25.09.2019 11:03
Gm. Ulhówek: Cmentarz zostanie odnowiony
Gm. Ulhówek: Cmentarz zostanie odnowiony
Szczątki poległych w 1914 roku w bitwie pod Tarnoszynem żołnierzy były trzykrotnie ekshumowane. Najpierw spoczęły na polu bitwy, potem na cmentarzu, który urządzono w 1917 r., sześć lat później przeniesiono je kilkaset metrów dalej. Po latach porządkując cmentarz, znów je ekshumowano. Czwartej ekshumacji nie będzie, ale cmentarz zostanie odnowiony. Prace już trwają. 24.09.2019 07:05
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama