Nagrody wręczył laureatom zastępca burmistrza Hrubieszowa Paweł Wojciechowski.
W najmłodszej grupie przedszkolaków nagrody przyznano: Hannie Teterycz, Hannie Jasińskiej i Zuzannie Bilik z Miejskiego Przedszkola nr 5, Idze Sionkowskiej i Aleksandrze Zińkiewicz z Koła plastycznego HDK. W grupie uczniów klas I-III w szkołach podstawowych nagrodzono Ninę Lewandowską, Zuzannę Kuras i Adriannę Mazurek (za dwie prace) z SP nr 1, Hannę Hojdę, Lenę Mandeburę, Antoniego Rodziewicza, Zofię Kuźniarską i Mikołaja Hojdę z SP nr 3, Elizę Pasiekę, Nataszę Białacką, Maję Jastrzębską, i Olę Dziewulską z Koła plastycznego HDK.
W grupie uczniów z klas IV-VI nagrody odebrali: Klaudia Szkutnik i Hanna Lipska z SP nr 3 oraz Mark Iwanow i Julia Falkowska z Koła plastycznego HDK. W najstarszej grupie uczniów z kl. VII-VIII nagrodzono pracę Pauliny Bazylewicz z SP nr 3.
PRZECZYTAJ:
- Rolnicy z powiatu zamojskiego, protestują w Chełmie. Walczą o godną przyszłość
- Policja wydała miliony na szpiegowskie oprogramowanie. Już jest w sieci za darmo
- Karpat Bud i władze Hrubieszowa odstąpiły od umowy na budowę basenu. Co to oznacza dla miasta?
- U kogo będzie pracować burmistrz Hrubieszowa? Trwa licytacja na 31. Finał WOŚP
- Anielka była pierwsza! Burmistrz Hrubieszowa wita nową mieszkankę miasta
- Hrubieszów: Szkolili się zawodowi podoficerowie. Najlepszych wyróżniono


![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze