Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 6 września 2026 15:02
Reklama
Reklama

U kogo będzie pracować burmistrz Hrubieszowa? Trwa licytacja na 31. Finał WOŚP

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska jak co roku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem wystawiła na licytację dzień jej pracy w dowolnym miejscu, u tego, kto wylicytuje największą kwotę na WOŚP.
U kogo będzie pracować burmistrz Hrubieszowa? Trwa licytacja na 31. Finał WOŚP

Autor: Facebook Marta Majewska - Burmistrz Miasta Hrubieszów

Siema! Z WOŚP gram co roku, teraz nie mogło być inaczej w Hrubieszów Miasto z Klimatem i Hrubieszowski Dom Kultury Sztab WOŚP Hrubieszów - przypomniała w mediach społecznościowych Marta Majewska

Na 31. Finał WOŚP daje na licytację coś niepowtarzalnego.

Na licytację Finału WOŚP 2023 wystawiam: JEDEN DZIEŃ MOJEJ PRACY W DOWOLNYM MIEJSCU. Przez jeden dzień będę wykonywała wszystkie zadania w firmie, której właściciele wylicytują największą kwotę na WOŚP - napisała na Facebooku burmistrz Hrubieszowa. 

Dołączyła do tego swoje zdjęcie inspirowane popularnym plakatem  J. Howarda Millera "We Can Do It". 

Jeśli ktoś już jest zainteresowany licytacją oferty wystawionej przez burmistrz, może zacząć licytować pod jej postem. Cena wywoławcza to 100 zł. Licytacja potrwa do dnia 31. Finału WOŚP, czyli do 29 stycznia 2023 r. do godziny 20.00. Wygrywa ten, kto da więcej. Proponowaną sumę trzeba wpłacić do hrubieszowskiej skarbonki WOŚP. 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Przeciwnik 26.01.2023 21:53
Dobrze by było żeby Pani Burmistrz poświęciła ten czas na spacer po Hrubieszowie i zobaczyła jak naprawdę wygląda miasto. Chodniki dziurawe albo jakaś prowizorka, latarnie się nie świecą, brak koszy na smieci. Rynek miasta powinien być wizytówka a to jeden wielki śmietnik, za to ul. Żeromskiego bardzo ładnie wygląda, przypadek?.

Kh 29.01.2023 17:29
Na wiosnę posadzi się kilka kwitków i będzie pięknie😉

Polonista 18.01.2023 22:09
Czy włodarze miast wiedzą co to deklinacja? W Hrubieszów.... Straszne te oznaczenia.

Normalny człowiek 27.01.2023 07:48
Bo to jest link do strony Hrubieszów Miasto z Klimatem a linków się nie odmienia ... Trzeba było się podszkolić z informatyki a nie komentarze pisać.

Sebastian z Zamościa. 26.01.2026 17:32
Jezeli jestes normalnym człowiekiem to juz w zyciu nie powinieneś popierac tych ludzi jak jest burmistrz Hrubieszowa . Tym ludziom w koncu trzeba powiedziec dosc . To jest kompromitacja dla kraju . Ci ludzie nie powinni zajmować zadnych stanowisk w zyciu , a panoszy sie ich tutaj jeszcze bardzo duzo.

Filip 18.01.2023 18:32
Może siądzie za biurko swojego pracownika z UM i dowie się co znaczy praca, a nie lans.

Przedsiębiorca 18.01.2023 17:51
Szybciutko zakładam firmę "usługi asenizacyjne" i licytuję.

Normalny człowiek 27.01.2023 07:45
Spoko najwyższa kwota to teraz 1850 zł jak Ci się uda przejść przez biurokrację i "szybciutko" założyć firmę w tym kraju to brawo za wsparcie szczytnego celu.

Przedsiebiorca 18.01.2023 17:03
Szybciutko zakładam firmę" usługi asenizacyjne" i licytuję

Przedsiębiorca Lublin 18.01.2023 12:53
Za darmo bym jej nie chciał. Chyba pomyliła słowo PRACOWAĆ z PROMOWAĆ siebie oczywiście.

Normalny człowiek 27.01.2023 07:54
Geniuszu wiesz na co kasa idzie czy przeczytałeś tytuł i to już było wszystko co trzeba do hejtowania? Pójdzie co najmniej 1850 zł na Orkiestrę świątecznej pomocy pójdzie i tyle mnie interesuje.

Przedsiębiorca Lublin 18.01.2023 12:53
Za darmo bym jej nie chciał. Chyba pomyliła słowo PRACOWAĆ z PROMOWAĆ siebie oczywiście.

pib 18.01.2023 10:07
Pani burmistrz pokazuje gest: Takiego wała. Niech pani zmieni doradców, litości

Vide 18.01.2023 09:49
Może lepiej licytować wspólną godzinę na nowo oddanej pływalni? Albo lodowisku? T jest prawdziwa atrakcja w Hrubieszowie a nie dzień z burmistrzem w urzędzie.

Zapamiętajcie to 18.01.2023 09:17
u nikogo

Jola 19.01.2023 14:32
U siebie na szczęście może w przeciwieństwie do niektórych błagających o głosy w wyborach.

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Stop nienawiśći !!! Treść komentarza: Czy wy nie widzicie ,że Bąkiewicz czy Braun albo PISowcy na czele z Kaczyńskim wzorują się czasach w których doszło do tej tragedii ????? NAJPIERW JEST SŁOWO , POTEM POBICIE ,POTEM NÓŻ I ŚMIERĆ . OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!! Data dodania komentarza: 6.09.2026, 14:19 Źródło komentarza: "Jak można było siekierami, kosami zabijać polskiego brata?". Pogrzeb 55 ofiar zbrodni w Ostrówkach Autor komentarza: pacjent Treść komentarza: Będzie tak samo będzie działać jak prawa PACJĘTA Data dodania komentarza: 6.09.2026, 13:54 Źródło komentarza: Szpitalny obiad pod lupą NFZ. Koniec taryfy ulgowej Autor komentarza: KUNEGUNDA Treść komentarza: nie pomogą mu nawet rozdawanie śliwek a nie lepiej rozdać w więzieniach Data dodania komentarza: 6.09.2026, 13:47 Źródło komentarza: Biłgoraj: W biurze posła Marcina Romanowskiego rozdano ponad tonę śliwek Autor komentarza: Miejscowy. Treść komentarza: Trzeba miec protensje wyłącznie do włodarza miasta i ludzi ktorzy sie jeszcze panoszą przy korycie w tych stronach . To widac w tej chwili do czego byli zdolni w ZONDACRYPTO Zachowując sie jak mafiozi . Data dodania komentarza: 6.09.2026, 12:48 Źródło komentarza: Na Białej Górze powstanie wieża widokowa. W gm. Tomaszów rusza inwestycja za 1,4 mln zł Autor komentarza: gość Treść komentarza: TSWL elektro. D-ca kpt. MICHALSKI. kwiecień 1973 potem Modlin CSL. Data dodania komentarza: 6.09.2026, 12:44 Źródło komentarza: Zamość: Emerytowani oficerowie wspominają służbę w Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych Autor komentarza: Tylko współczuć . Treść komentarza: Młodych ludzi co zostawili zony i dzieci oraz ojców i matek w bolu codziennych przeżyć ! Data dodania komentarza: 6.09.2026, 12:37 Źródło komentarza: Dwa dni ważnych zmian dla kierowców. Nowe zasady od dziś i od jutra
Reklama
Reklama
Reklama