Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:04
Reklama

Piłka ręczna: Sezon zaczną u siebie

Znamy już terminarz meczów o punkty Padwy Zamość. Żółto-czerwoni rywalizację w Lidze Centralnej rozpoczną przed własną publicznością w weekend 17, 18 września meczem z MKS Wieluń.
Piłka ręczna: Sezon zaczną u siebie
W poprzednim sezonie Padwa pokonała MKS Wieluń 28:26.

W drugiej kolejce zespół prowadzony przez trenera Zbigniewa Markuszewskiego zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec (24, 25 września), a w trzeciej serii gier (1, 2 października) w Zamościu zawita Śląsk Wrocław.

Terminarz Padwy w pierwszej rundzie wygląda następująco: MKS Wieluń (17, 18 września – dom); Zagłębie Handball Team Sosnowiec (24, 25 września – wyjazd); Śląsk Wrocław Handball (1, 2 października – dom); MKS Nielba Wągrowiec (8 października – wyjazd); KPR Legionowo (22, 23 października – wyjazd); Handball Stal Mielec (29, 30 października – dom); Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź (5 listopada – wyjazd); Orlen Upstream SRS Przemyśl (19, 20 listopada – wyjazd); Stal Gorzów Wielkopolski (27, 28 listopada – dom); AZS AWF Biała Podlaska (3, 4 grudnia – wyjazd); Olimpia Medex Piekary Śląskie (10 grudnia – dom); Autoinwest Żukowo (17, 18 grudnia – dom); Warmia Energa Olsztyn (28, 29 stycznia – wyjazd). Pierwsza runda rozgrywek potrwa do 29 stycznia przyszłego roku. Rewanże ruszą już tydzień później.

W gronie czternastu ekip Ligi Centralnej znajdzie się spadkowicz z PGNiG Superligi, czyli Handball Stal Mielec, oraz dwóch beniaminków – Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź i Olimpia Medex Piekary Śląskie.

Piłkarze ręczni Padwy właśnie ruszyli niedawno z przygotowaniami, a pierwszym poważnym testem dla nich będzie turniej w Mielcu, zaplanowany na drugi weekend sierpnia. Do tego czasu żółto-czerwoni będą przygotowywać się we własnych obiektach sportowych w Zamościu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: PatrioTreść komentarza: Zniszczenie elewacji? Wybryk chuligański ale trzeba dorabiać ideologię. Bigoteria pełną gębą. W Polsce naprawdę jedt spokój i lepiej nie wnerwiać ludzi bo jak przyjdą problemy to ludzie będą wiedzieć co zrobić. Dlaczego Dworczyka nie ścigają za publikowanie matki boskiej z bronią...z tzw. piorunem. Obłuda i zakłamanieData dodania komentarza: 12.08.2022, 09:09Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Rozumiem, nie oceniam. Ale dobrze byłoby w Twoim przypadku wrócić do szkoły i tym razem chodzić na zajęcia z języka polskiego.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:57Źródło komentarza: Polak w pętli zadłużenia. Na kłopoty ma jeden sposób: kolejna pożyczkaAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Paście się, paście. Hipokryci.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 08:54Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”
Reklama
Reklama