Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim nie komentuje tragicznego zdarzenia. Komunikat w sprawie śmierci 34-letniego Pawła M. wydała w poniedziałek (24 czerwca) zamojska Prokuratura Okręgowa, która nadzoruje śledztwo w tej sprawie.
"Z dotychczas poczynionych ustaleń wynika, że w nocy na 21 czerwca 2019 roku na terenie placu składu buraczanego w miejscowości Hopkie, ujawniono zwłoki funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim Pawła M. z raną postrzałową głowy".
Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia
CZYTAJ TAKŻE: ZABIŁA SIĘ Z MIŁOŚCI DO KSIĘDZA
CZYTAJ TAKŻE: DZIECKO CHCIAŁO SIĘ ZABIĆ, MATKA ZOSTAŁA SKAZANA
CZYTAJ TAKŻE: TRAGEDIA W DOŁHOBYCZOWIE. SAMOBÓJSTWO ŻONY I MĘŻA

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze