Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 13:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Pijani młodzieńcy na skuterach. Mieli po 1,5 promila

Dwóch młodych ludzi poniosła fantazja. Jeździli skuterami, mimo że byli pijani. Obaj wpadli w ręce zamojskiej policji w miniony weekend.
Pijani młodzieńcy na skuterach. Mieli po 1,5 promila

Autor: Fot. policja.pl

Był niedzielny (12 maja) poranek, kiedy dyżurny zamojskiej policji dostał informację o młodym człowieku, który jeździł skuterem będąc pod wpływem alkoholu. 18-latka wypatrzył na jednej ze stacji paliw w Zamościu jakiś przypadkowy świadek. To on zaalarmował policję.

Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres i zatrzymali młodego człowieka. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu.

Tego samego dnia za jazdę skuterem na podwójnym gazie został zatrzymany inny kierowca.

– Tym razem to policjanci z Łabuń patrolujący miejscowości gm. Łabunie zauważyli „dziwny” styl jazdy kierującego motorowerem. Po weryfikacji ich przypuszczeń okazało się, że 19-letni mieszkaniec gm. Łabunie, który siedział za kierownicą pojazdu w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dodaje, że obaj odpowiedzą przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Romek Treść komentarza: Ojej niech się nie skitra. Zawsze może zamieszkać na bezludnej wyspie Data dodania komentarza: 18.06.2026, 07:42 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: czytelnik Treść komentarza: takich na motorowerach i wiekszych pier.dziawach w tomaszowie nie brakuje, urzadzaja sobie wyscigi na ulicach Data dodania komentarza: 18.06.2026, 01:14 Źródło komentarza: 16-latek motorowerem potrącił 15-latkę na przejściu w Tomaszowie Lubelskim Autor komentarza: Za mundurem kurek sznurem Treść komentarza: Uuuuu pełna bulwersacja i zmiana frontu, a Elu mundur już znalazłaś? Czy nadal jesteś chętna na czyjś mundurek, czychasz co czychasz🙈😁😁😁😁🤔🤔🤔 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 23:06 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Zamościa mieszkaniec . Treść komentarza: Nie daj Panie Boże juz to dranstwo bezszczelne ktore rządziło naszym krajem . To ludzie chamoty siejące na codzien nienawiscia jak tutejszy perfidny czlowiek Czarnek i jego ludzie z pis bezprawiem czuli sie własnością kraju jak folwark kradnąc na kazdym kroku a pozniej uciekli za granice . Bezwstydnicy ! Jacy to patrioci razem z konfederacja wstyd dla kraju i za granica za występek bandycki w niemczech . Gdzie maja honor i ambicje tak postępować ! Co chodzi o naszego prezydenta Zamościa odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisko tylko ciemnocie trudno to zrozumiec bo dali sie sprzedac za miskę ryzu . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:36 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: klub on Treść komentarza: Oglądałem przemówienie ministra obrony Kosiniaka SKANDAL najwięksi wrogowie POLSKI to niemcy ukrainaa izrael nie przyjacielei nigdy oni nie byli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Miejscowa 41 L . Treść komentarza: Co Ty wypisujesz za brednie PiSlamu zarazo i słuchasz bezszczelnych ludzi jak Czarnek i inni . To dranstwo oszustow ktore rządziło ni ma wstydu i honoru za grosz popierajac takiego drania jakim jest Dutkiewicz i inni ze narod w tych stronach skad pochodze ufa tym perfidnym ludziom ktorzy nie maja honoru niby katolicy a drwią z Pana Boga ! Nie da sie juz patrzec jak postepuja Ci tutaj ludzie nadziani propaganda na codzien obrażając ludzi w tv. Republika i w Polsce 24 . Ci ludzie nie maja Boga w sercu tylko diabła i chca rzadzic naszym kochanym krajem . Bydlęce postępowanie do Perfidia czasu z pranym móżdżkiem . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 19:04 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników
Reklama
Reklama
Reklama