Gmina Werbkowice: Ciuciubabka z klientką

  • 11.10.2016, 06:21
  • par
Gmina Werbkowice: Ciuciubabka z klientką
Ponad trzy miesiące temu mieszkanka Gozdowa (gm. Werbkowice) zamówiła montaż drzwi wejściowych do mieszkania i do łazienki. Firma z Hrubieszowa zainkasowała ponad 2 tys. zł . Fachowcy w 3 dni uwinęli się z usługą, ale żadne z dwojga drzwi nie zostały zamontowane prawidłowo. Sprawa trafiła do powiatowego rzecznika do spraw konsumentów w Starostwie Powiatowym w Hrubieszowie.

Pod koniec czerwca tego roku 59-letnia mieszkanka Gozdowa (gm. Werbkowice) złożyła zamówienie w jednej z hrubieszowskich firm budowlano-montażowych na wymianę drzwi wejściowych do swego mieszkania w bloku oraz drzwi z przedpokoju do łazienki. Przed wykonaniem tej usługi klientka zapłaciła tej firmie 2 059 zł. Na tyle wyliczono jej koszt drzwi razem z montażem.

O tym, jak zamontowano drzwi i jakie były reakcje firmy na żądanie usuniecia usterek - przeczytasz w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

         

par

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.....
..... 12.10.2016, 08:08
Podajcie nazwę firmy....po co inni mają wdepnąć

Pozostałe