Łukasz Kłębek: Mówi się o mnie celebryta

  • 12.10.2021, 07:00
  • Maria Dec-Kiełb
Łukasz Kłębek: Mówi się o mnie celebryta
O blaskach i cieniach życia celebryty, cenie sukcesu i kosztach mówienia prawdy. O polityce, łysinie wicestarosty, radnym, w którego sercu i głowie jest nienawiść do wójta. Wszystko to i jeszcze więcej podczas sesji z Łukaszem Kłębkiem w roli głównej.

Ostatnio o wójcie Ulhówka było głośno, a to za sprawą sprytnego posunięcia, jakie obmyślił w kwestii pozyskania rządowych funduszy na organizację festynów "Szczepimy się z KGW". W Ulhówku zamiast 23 festynów, na które Koła dostały pieniądze (w tekście, który pisaliśmy na ten temat błędnie podaliśmy 21) zorganizowano jeden i to przy okazji dożynek gminno- parafialnych. Drugi temat dotyczył wójtowego życia prywatnego i nieodwzajemnionej miłości. Starań o kobietę, które zakończyły się zarzutami prokuratorskimi o uporczywe nękanie.

Czytaj także: Prezenty dla najmłodszych mieszkańców gminy Ulhówek

Mistrzostwo i popularność

 – Wiele osób pyta mnie, ile zarabiam, jakie w gazetach mam z tego profity. Jestem najpopularniejszym wójtem w Polsce. Lokalnie mówi się o mnie celebryta. Celebryta jest często na łamach gazet i czasopism, ale rzadko się zdarza, a już na pewno nikt tu na sali nie pamięta albo sobie nie przytoczy takiego drugiego wójta, który by jednego dnia trafił na czołówkę dwu gazet z dwoma różnymi artykułami. Mówią, że to jest mistrzostwo, inni mówią, że to jest popularność. Nie ukrywam, że jestem osobą popularną i lubianą, która wzbudza wiele zainteresowania – tłumaczył radnym podczas ostatniej sesji (30 września) Łukasz Kłębek. Chwalił się, że jego wizerunek przyciąga czytelników, elektryzuje i ciekawi. Stwierdził, że jest popularny, a dzięki popularności można łatwiej w przyszłości zaistnieć na rynku politycznym większego formatu. Tu jednak emocje powściągnął, kwitując, że do wyborów zostało jeszcze trochę czasu.

Czytaj także: Święta prawda czy g... prawda? 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lol
lol 16.10.2021, 04:22
Totalny hipokryta, rozmawiasz z człowiekiem a co innego robi za plecami dla pozyskania głosów. Rozejrzyj się w co Pan inwestujesz, balangi, rozrywki a bieda na wsiach gminnych aż piszczy. Nawet oświetlenia gminne wiochy nie mają.
Mieszaniec
Mieszaniec 14.10.2021, 20:08
Wstyd i tyle co ten człowiek wyrabia .
czyt.
czyt. 13.10.2021, 13:45
zazdroszczą Wójtowi ,bo to młody i zaradny człowiek nie poddaje się i zna swoją wartość .
nick
nick 12.10.2021, 08:18
Czy ten człowiek jest zdrowy? Mistrzostwo świata! Celebryta!!! Masakra. Świat schodzi na psy. Gość ma zarzuty prokuratorskie a on jest zadowolony. Wójt gminy, wizytówka gminy. Tutaj tylko taczka może załatwić sprawę.

Pozostałe