Poznaj parki krajobrazowe. Weź udział w konkursie. Zgarnij nagrodę!

  • 23.10.2020, 15:00
  • red.
Poznaj parki krajobrazowe. Weź udział w konkursie. Zgarnij nagrodę!
Wspólnie z Zespołem Lubelskich Parków Krajobrazowych zapraszamy Was do konkursu wiedzy o parkach krajobrazowych regionu.

Zadanie konkursowe z tego tygodnia brzmi: Podaj imiona i nazwiska prezydentów związanych ze Skierbieszowskim Parkiem Krajobrazowym.

Jeśli będziecie mieli problemy z odpowiedzią, zajrzyjcie na stronę www.parki.lubelskie.pl. Na odpowiedzi czekamy do 28 października. Ślijcie je na adres "Kroniki Tygodnia" na kartach pocztowych z doklejonym kuponem, ewentualnie możecie przesłać sfotografowany kupon mejlem na adres: [email protected]

Nagrodami w konkursie będą upominki ufundowane przez „Kronikę Tygodnia” oraz ZLPK. Wśród najbardziej aktywnych uczestników po zakończeniu konkursu rozlosujemy nagrody specjalne.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe