Bądź Eko w Zamościu - ekologiczny piknik i podsumowanie konkursu (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 12.09.2020, 14:30
  • red.
Bądź Eko w Zamościu - ekologiczny piknik i podsumowanie konkursu (ZDJĘCIA,… Fot. A. Szewc, A. Piela
Rajd rowerowy, konkursy, pokazy, prelekcje, a także różne smakołyki, m.in. zdrowa woda – tak było dzisiaj podczas Pikniku Ekologicznego w Zamościu zorganizowanego przez firmę Veolia, PGK Zamość i miejski samorząd, a także Kronikę Tygodnia. Laureaci naszego konkursu "Bądź Eko w Zamościu" odebrali swoje nagrody.

Przypomnijmy, że zwycięzcą został Klub Sportowy ERKA<<< KLIK. Czytelnicy Kroniki Tygodnia nagrodzili również ekologiczne pomysły uczniów Szkoły Podstawowej nr 10<<< KLIK oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu<<< KLIK.

 

Więcej o konkursie i zgłoszonych do niego oraz nagrodzonych projektach czytajcie TUTAJ. A Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej imprezy.

 

red.

Zdjęcia (33)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gdzie filmik z tragedii
Gdzie filmik z tragedii 07.10.2020, 11:10
i gdzie jest te 1,5 metra dystansu ? Widać, że macie to w *** a później pretensje do wszystkich dookoła.
Wiktor K.
Wiktor K. 13.09.2020, 13:05
Fajna impreza. Dzieci naszą nadzieją, mają wpojone że trzeba dbać o ekologię. To co my zrobiliśmy z powietrzem, przyrodą, wodą itd. to tragedia :/

Pozostałe