Wybierzmy Miss Kół Gospodyń Wiejskich

  • 26.03.2019, 05:30 (aktualizacja 25.04.2019, 09:25)
  • red.
Wybierzmy Miss Kół Gospodyń Wiejskich
Drogie panie, pełna mobilizacja. Panowie, czapki z głów! Zaczynamy plebiscyt, jakiego jeszcze nie było. Z pomocą naszych niezawodnych czytelników wybierzemy Miss KGW i to aż w trzech kategoriach. Jakich kobiet szukamy? Absolutnie wyjątkowych. Wiemy, że takich na Zamojszczyźnie nie brakuje. Chcemy je pokazać.

W tym plebiscycie nie liczy się wiek kandydatek. Nieważne, jakiego są wzrostu i w jakim rozmiarze noszą ubrania. Nie ma znaczenia czy mają nogi długie jak stąd do Szczecina, czy nieco krótsze. Mile widziane są brunetki, blondynki, szatynki, rude oraz siwe. Zapraszamy panny i mężatki, mamy i babcie. Jeśli jednak ktoś myśli, że będzie łatwo, to bardzo się myli. 

Czekamy na kobiety absolutnie wyjątkowe. O zaszczytny tytuł Miss KGW będzie można się ubiegać w trzech kategoriach: "Najwspanialsza artystka", "Najlepsza w kulinariach" i "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". 

Jeśli więc czujecie się panie "mocne" w którejś z tych kategorii, próbujcie swoich sił. Do udziału w naszym plebiscycie możecie się zgłosić same, mogą to także zrobić za waszą zgodą  inne osoby, Koła Gospodyń Wiejskich, sołectwa, jednostki OSP, urzędy gmin, stowarzyszenia, szkoły parafie. Innymi słowy wszyscy, którzy Was cenią i uważają, że zasługujecie na wyróżnienie. Warunek stawiamy w zasadzie tylko jeden – musicie być panie członkiniami KGW. A to, czy działacie w kole, które tworzy kilkadziesiąt czy raptem kilka osób, nie ma znaczenia. Tak jak i to, gdzie mieszkacie, czy w powiecie zamojskim, hrubieszowskim, tomaszowskim czy biłgorajskim. 

Jesteście gotowe podjąć wyzwanie? Bo nasz plebiscyt to dopiero początek eliminacji. Potem będzie etap wojewódzki, a na końcu ogólnopolski! Ale po kolei.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Wysyłać je można za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: "Kronika Tygodnia", 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3 lub mejlem: [email protected] W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego. Do zgłoszenia dołączyć fotografię kandydatki. 

A już w następnym numerze "Kroniki Tygodnia" rozpoczniemy prezentacje kandydatek. Potem będzie głosowanie. 

Trzy pierwsze panie z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody, ale też zostaną zakwalifikowane do udziału w wojewódzkim etapie konkursu na "Miss Kół Gospodyń Wiejskich", który organizuje Fundacja Aktywne Roztocze. Tam, podczas uroczystej gali, z paradą atrakcji i dodatkowych konkursów dla pań, konkursowe jury wybierze reprezentantki województwa lubelskiego na finał ogólnopolski. 

   Przyznacie chyba drogie panie, że zapowiada się więcej niż ciekawie. A więc do dzieła! Czekamy na Was. Powalczcie o zaszczytne tytuły miss i nagrody. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe