Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 01:42
Reklama

Pamiętaj o swojej mamie. Złóż jej życzenia i wygraj prezent

Jest opiekuńcza, oddana, zawsze gotowa pomóc. Kocha miłością bezgraniczną, bez względu na to, czy jej dziecko ma kilka dni czy też kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat. Taka była, jest i będzie Twoja mama. Pamiętaj o niej, zrób niespodziankę i prezent z okazji Dnia Matki.
Pamiętaj o swojej mamie. Złóż jej życzenia i wygraj prezent

To ważne, wyjątkowe święto już niedługo. Czas pomyśleć o mamie i np. zaskoczyć ją pięknymi, szczerymi życzeniami. Wy je napiszcie, a my je opublikujemy w Kronice Tygodnia tuż przed Dniem Matki (w wydaniu 22 maja).

Na Wasze serdeczności dla mam czekamy już teraz. Wysyłajcie je na adres redakcji (ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość), mejlem: [email protected] lub w wiadomościach na naszym facebookowym profilu. Ostateczny termin to 18 maja. Do życzeń możecie dołączyć zdjęcia.

Kilka miłych słów od córki czy syna na pewno będzie dla każdej z mam wspaniałą niespodzianką. Ale my mamy też prezenty. Trzy osoby, których życzenia będą najpiękniejsze obdarujemy ręcznie wykonanymi szkatułkami z zamojskiego saloniku z rękodziełem W Ramach Sztuki (ul. Bazyliańska 19).Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama