Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:51
Reklama

Wybieramy dziecko na okładkę Kroniki Tygodnia

Natan Kulas z Udrycz koło Zamościa miał kilkanaście miesięcy, gdy przed rokiem wygrał nasz plebiscyt. Zdjęcie rezolutnego chłopca ukazało się wówczas na okładce "Kroniki Tygodnia". Teraz rozpoczynamy drugą edycję konkursu. Czekamy na zgłoszenia.
Wybieramy dziecko na okładkę Kroniki Tygodnia
Czekamy na zdjęcia dziewczynek i chłopców. Malutkich i nieco większych. Granica wieku to 12 lat
Autor: Fot. pixabay.com

Ubiegłoroczna edycja naszej zabawy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem czytelników "Kroniki Tygodnia". Do udziału w plebiscycie rodzice zgłosili ponad pięćdziesięcioro dzieci. Każde z nich było urocze, śliczne, mądre i sprytne. Każde mogłoby z powodzeniem zdobić okładkę "Kroniki Tygodnia". Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Natan Kulas z Udrycz.

Kto wygra tym razem? Zdecydują nasi czytelnicy. My tymczasem czekamy na zgłoszenia dzieciaków, tych całkiem małych, ale również większych. Granica wieku to 12 lat.

Drodzy rodzice, pochwalcie się swoimi pociechami. Zdjęcia dzieci wysyłajcie do nas pocztą tradycyjną lub dostarczajcie osobiście na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość, mejlem: [email protected] lub w wiadomościach na naszym facebookowym profilu. Jeśli chcielibyście zgłosić do zabawy rodzeństwo, wybierzcie takie zdjęcia, na których każde z dzieci będzie uwiecznione w pojedynkę.

Koniecznie podajcie też imię, nazwisko i wiek małej modelki lub modela. Napiszcie, gdzie dziecko mieszka i kilka słów o swoim skarbie (w co lubi się bawić, jakie ma zainteresowania, jaki charakter, marzenia itd). Dołączcie również numer telefonu kontaktowego do siebie i oświadczenie o zgodzie na publikację wizerunku pociechy.

Na zgłoszenia czekamy do 21 maja, ale już wcześniej będziemy je publikować w gazecie, na naszym portalu, a także Facebooku. W międzyczasie ruszy głosowanie na kuponach z papierowych wydań "Kroniki Tygodnia". Dlatego pospieszcie się ze zgłoszeniami: im szybciej zdjęcie dziecka zostanie opublikowane, tym szybciej będzie mogło zyskać głosy naszych czytelników.

Zwycięskie zdjęcie ozdobi okładkę "Kroniki Tygodnia" w numerze, który tuż przed Dniem Dziecka ukaże się 29 maja. Dzieciaki z największą liczbą głosów mogą też liczyć na dodatkowe nagrody: bony na zakupy w Hurtowni Odzieżowej Juzwex w Zamościu (ul. Przemysłowa 4), a także nagrody od Krainy Zabaw "Jaś i Małgosia" oraz salonu meblowego Mplaneta w Zamościu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama