Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 11:26
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!

We wtorek 27 lutego ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. To wydanie znajdziecie w punktach sprzedaży w całym regionie. O czym piszemy tym razem?
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was!

>>>> Problemy z kursowaniem pociągu z Hrubieszowa miały być chwilowe, a trwają już kilka miesięcy. Pojawiły się obietnice, że w marcu będzie lepiej.

>>>> 40-letni Ryszard C. przez 11 lat służył w policji. Miał dobrą opinię i cieszył się zaufaniem przełożonych. Ale stracił to wszystko, przez długi.

>>>> W styczniu siedem wyrzutni granatów z czasów zimnej wojny, w lutym (i to dwukrotnie) cyfrowe urządzenia do obserwacji termowizyjnej, zatrzymali na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem funkcjonariusze służby celno-skarbowej.

>>>> Dwa bieliki znalezione pod Tomaszowem Lubelskim dzięki szybkiej reakcji mieszkańców Przeorska i leśników udało się uratować. Trafiły pod opiekę lekarzy weterynarii. 

>>>> Były dowódca kompanii pułku rozpoznawczego z Hrubieszowa usłyszał zarzut znęcania się i poniżania podległych mu żołnierzy. Odmówił złożenia wyjaśnień.

>>>> Zamość ma się w sercu. Można go zawieźć ze sobą nawet na obczyznę i tam skutecznie... promować. Dowiedli tego właściciele polskiej restauracji w brytyjskim Leicester.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: emerytka Treść komentarza: do mniam droga otwarta na ukrainę jedz i próbuj do woli Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:32 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: ACHTUNG ACHTUNG oszuści w rządzie Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:20 Źródło komentarza: Zamość: Prokuratura ostrzega mieszkańców przed oszustami Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pinindzy jast za dużo szpitale zatrudniają NEO lekarzy WIDMA nikt ich nie widział a kasa leci Kacprzak PO 1 rok PORSCHE PANAMERA i kamienica w WAWie i mamy to, robimy nie gadamy, tłuste koty KOMUNY SB. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:18 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Perfidia czasu Treść komentarza: GestaPO niemieckie PObiło Polaków patriotów niosących krzyż a niemiecki rząd w POlsce milczy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 06:10 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Komuna pierze mózgowinę Data dodania komentarza: 17.06.2026, 04:36 Źródło komentarza: Koniec z anonimowym miodem. Nowe przepisy ujawnią kraj pochodzenia Autor komentarza: Klaudia 52L . Treść komentarza: Ich nic nie obraza IKAR bo tym bezwstydnym i bezszczelnym ludziom pluc w oczy a powiedza ze pada deszcz . Z niewinności uciekli jeden z drugim za granice jak szczury . Mafia patologi oszustow . Tyle o tych ludziach mozna tylko powiedziec ! Data dodania komentarza: 16.06.2026, 22:26 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama