Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zamość: Katarzyna Tymura z I LO stypendystką Prezesa Rady Ministrów

To naprawdę duży sukces zamojskiej licealistki. Katarzyna Tymura, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu znalazła się w gronie młodych ludzi, którzy uzyskali stypendium Prezesa Rady Ministrów.
Zamość: Katarzyna Tymura z I LO stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Autor: Fot. I LO Zamość

Katarzyna Tymura uczy się w klasie III d zamojskiego liceum. Do grona najlepszych uczniów, stypendystów Prezesa rady Ministrów dołączyła, dzięki temu, że promocję do następnej klasy otrzymała z wyróżnieniem. Warunkiem było też uzyskanie średniej ocen nie niższej niż 4.75 lub wykazanie się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Katarzyna jest świetną uczennicą, a na koncie ma wiele naukowych sukcesów. Jeden z nich to wygrana ekipy z I LO w Zamościu w Ogólnopolskim Turnieju All-chemicznym, organizowanym przez lubelski UMCS (pisaliśmy o tym TUTAJ), a także świetny start w olimpiadzie chemicznej (pisaliśmy o tym TUTAJ).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pozostali 09.11.2017 10:53
Podobny, naprawdę duży sukces tego samego dnia odniosło jeszcze 16 uczniów z zamojskich szkół. Gratulacje również dla nich!!!

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama