Gryf Gmina Zamość – Sokół Zwierzyniec, sobota 14:00, Typ: 1.
Sokół na wyjazdach traci wiele na wartości. Z drugiej strony Andrzej Wachowicz zna Gryfa jak nikt. Po walce lepsi będą gospodarze.
Orion Dereźnia Solska – Unia Hrubieszów, sobota 14:00, Typ: 2.
Unia jest zdecydowanie mocniejsza kadrowo, a do tego lepiej przygotowana fizycznie i motorycznie. Powinna wygrać bez problemów.
Huczwa Tyszowce – Omega Stary Zamość, sobota 14:00, Typ: 1.
To nie będzie dla Huczwy łatwy mecz, ale upora się z Omegą. Goli jednak dużo nie padnie.
Igros Krasnobród – Korona Łaszczów, niedziela 13:00, Typ: 1.
Nie powiem, że musimy wygrać, bo gdy tak mówimy, to zawsze jest remis. Powiem więc, że przydałoby się wygrać, a stać nas na to z pewnością.
Ostoja Skierbieszów – Włókniarz Frampol, niedziela 14:00, Typ: 1.
Obie drużyny potrzebują punktów i obie jeszcze dotychczas nie remisowały. Bramek może być sporo, a o jedną lepsza będzie Ostoja.
Orkan Bełżec – Olender Sól, niedziela 14:00, Typ: 1.
Olender to waleczny zespół, kosa trafi więc na kamień. Górą z pojedynku wyjdą gospodarze.
Grom Różaniec – Victoria Łukowa/Chmielek, niedziela 14:00, Typ: X.
Z pewnością na murawie zaiskrzy. Będzie remis i obie drużyny przyjmą go z rozczarowaniem.
Olimpiakos Tarnogród – Olimpia Miączyn, niedziela 14:00, Typ: 1.
Siergiej Sawczuk ma dobrą drużynę, a Olimpia ostatnio wyraźnie obniżyła loty.

![Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA] Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-szczebrzeszyn-rusza-remont-samolotu-iryda-w-zespole-szkol-im-klukowskiego-zdjecia-1764949375-1.jpg)
![Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA] Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-pluszaki-xxl-gry-i-inne-zabawki-dla-dzieci-od-policjantow-i-pracownikow-kmp-zamosc-zdjecia-1764941944-4.jpg)
![Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA] Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-dom-dziecka-w-zwierzyncu-odwiedzil-swiety-mikolaj-zdjecia-1764948056-9.jpg)

![Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda należącego do Zespołu Szkół im. Klukowskiego [ZDJĘCIA] Rusza remont Irydy.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-szczebrzeszyn-rusza-remont-samolotu-iryda-w-zespole-szkol-im-klukowskiego-zdjecia-1764949326.jpg)
![Policjanci i pracownicy KMP Zamość zrobili prezenty dzieciom z rodzin zastępczych [ZDJĘCIA] Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu wzięli udział w akcji „I Ty zostań Świętym Mikołajem” organizowanej corocznie przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodzin w Zamościu.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-policjanci-i-pracownicy-komendy-w-zamosciu-przekazali-swiateczne-upominki-dla-dzieci-z-rodzin-zastep-1764941814.jpg)








![Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn [ZDJĘCIA] 5 grudnia 2025. Wielącza. Potrącony pieszy zmarł na miejscu wypadku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-1764922905.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze