Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Typer Kroniki Tygodnia - Sokół sprawi kolejną niespodziankę?

Jakie rozstrzygnięcia w ósmej kolejce przewiduje trener Włókniarza Frampol - Mirosław Kubina?
Typer Kroniki Tygodnia - Sokół sprawi kolejną niespodziankę?

Autor: tomt

Orion Dereźnia Solska – Włókniarz Frampol, sobota, 16:00, Typ: 2.

Mam nadzieję, że wygramy, choć ostatnie nasze mecze w Dereźni to remisy.   

Korona Łaszczów – Olender Sól, niedziela, 14:00, Typ: 1.

Obie drużyny przechodzą rozmaite zawirowania i grają z nożem na gardle. Postawię na Koronę, która według mnie potencjał ma spory.

 Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek, niedziela, 13:00, Typ: 1.

Ciekawy mecz, z personaliów wychodzi mi remis, ale obie drużyny zagrają o zwycięstwo. Minimalnie lepsza będzie Omega.

Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn, niedziela, 16:00, Typ: 1.

Faworyt jest jeden i sensacji nie będzie.

Huczwa Tyszowce – Sokół Zwierzyniec, niedziela, 16:00, Typ: 1.

Sokół niespodziewanie wygrał, ale mimo tego faworytem jest Huczwa, która trzyma równy i wysoki poziom.  

Igros Krasnobród – Gryf Gmina Zamość, sobota, 16:00, Typ:  X.

Drużyny zbliżone umiejętnościami, mieszanka rutyny z młodością. 

Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród, sobota, 16:00, Typ: 2.

Jeżeli Olimpiakos marzy o czołówce tabeli, takie mecze musi wygrywać.

Orkan Bełżec – Grom Różaniec, niedziela, 16:00, Typ: 2.

Grom powinien sobie poradzić, choć łatwo mu nie będzie. Jest na tyle doświadczonym zespołem, że nawet na małym boisku zaznaczy swą wyższość.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaBaner reklamowy firmy Replika
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama