Drogowcy już zaczęli tam pracować. prowadzą roboty na odcinku prawie 2,5 km. W ramach inwestycji droga będzie całkowicie przebudowana i poszerzona, wzdłuż ma powstać ścieżka rowerowa.
Na to zadanie gmina pozyskała dotację z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Otrzyma ponad 1,6 mln zł, a całość ma kosztować ok. 3,1 mln. Prace nie powinny potrwać dłużej, niż do końca września.
– W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy o zachowanie ostrożności i dużą wyrozumiałość. Z uwagi na bardzo szeroki zakres robót przepraszamy mieszkańców oraz osoby przyjezdne za utrudnienia wynikłe podczas realizacji inwestycji – apelują władze gminy Tomaszów Lubelski.

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze