Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 sierpnia 2026 17:31
Reklama
Reklama baner reklamowy

PERŁY BIZNESU 2024: Galeria Skarbów (Mikroprzedsiębiorstwo)

– Tych rzeczy nie kupisz nigdzie indziej – przekonuje Sebastian Morawski, właściciel Galerii Skarbów. Perełki sprowadzane między innymi z Niemiec i Holandii sprzedaje w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim.
Sklep meblowy Meble Wszystko Dla Domu istnieje od 2015 roku. Nowo powstały punkt, który jest główny i największy i znajduje się przy ul. Kilińskiego 66 w Zamościu.
Sklep meblowy Meble Wszystko Dla Domu istnieje od 2015 roku. Nowo powstały punkt, który jest główny i największy i znajduje się przy ul. Kilińskiego 66 w Zamościu.

Sklep meblowy Meble Wszystko Dla Domu istnieje od 2015 roku. Nowo powstały punkt, który jest główny i największy i znajduje się przy ul. Kilińskiego 66 w Zamościu. Dwa kolejne sklepy są przy ul. Partyzantów 61 w Zamościu i przy ul. Wyzwolenia 1C w Tomaszowie Lubelskim. Łącznie zatrudnionych jest w nich 5 osób.

To przy Partyzantów, w piwnicy, na 50 mkw. Sebastian Morawski rozkręcał swój biznes.

Pomysł na niego wziął stąd, że sam lubuje się w rzeczach trudno dostępnych, wyjątkowych i z duszą.

Jak się szybko okazało, jest wiele osób, które podzielają jego zainteresowania. Galeriom skarbów, jak nazywa swoje sklepy właściciel, klientów wciąż przybywa. A Sebastian Morawski dba o to, by mieli czym się zachwycać i po co przychodzić.

Sprowadza meble używane z Niemiec i Holandii. Zawsze są to unikalne produkty, trudno dostępne i charakteryzujące się wysoką jakością. Ich wyjątkowy styl i wykonanie wyróżnia je na tle taśmowych produktów w marketach.

Towar z Galerii Skarbów można kupić również przez internet.

– Obsługujemy transport w całej Polski. Dowozy w atrakcyjnych cenach oferujemy również do innych krajów – informuje Sebastian Morawski.

Przedsiębiorca ma w planach rozszerzenie oferty produktów. Chciałby skupić się na selekcji wysokiej jakości produktów używanych oraz ich dokładnym przygotowaniu i renowacji przed sprzedażą, a ponadto uruchomić aplikację mobilną z możliwością zakupów do domu w całej Polsce bez wychodzenia z domu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Grzesko Treść komentarza: Zanim wprowadzi się nowy wzór tablic wypadałoby sprawdzić czy wszyscy dotychczasowi użytkownicy skróconych nr rej. powinni je mieć. A to dlatego, że spora część samochodów posiadających takie tablice ma miejsce na tablicę o normalnym rozmiarze, a tylko właściciel takiego auta podając we wniosku rej. "pochodzenie auta np. z USA" wymuszał wydanie małych tablic. Dlaczego? Bo wśród posiadaczy niektórych marek jest snobistycznie "dobrze widziane" posiadanie "małych tablic". Data dodania komentarza: 24.08.2026, 12:54 Źródło komentarza: Zmiana układu znaków na tablicach rejestracyjnych. Zaskakujący powód Autor komentarza: Kierowca zaw. Treść komentarza: Takich kierowcow bez wyobrazni na drodze trzeba koniecznie eliminowac zeby juz wiecej nigdy nie zasiedli za kierownica danego pojazdu . Mam styczność obserwować to na codzien!. Kochani to pomstwa do nieba jak jezdza bez wyobrazni mlodzi kierowcy za fajera ! Data dodania komentarza: 24.08.2026, 10:35 Źródło komentarza: BMW z impetem wbiło się w drzewo w Różańcu Pierwszym Autor komentarza: Emeryt. Treść komentarza: Takich typów bezszczelnych nie ma co żałować i eliminowac ze środowiska ! Glupie wytłumaczenie ze zrobil to dla żartów . To widac na codzien jak zachowuje sie to dranstwo . Ostatnio w Krakowie zamordowano młodego chłopaka ze był niby kibolem ! Data dodania komentarza: 24.08.2026, 09:30 Źródło komentarza: 23-latek z Tomaszowa Lubelskiego planował zamach na czołowych polityków [FILM] Autor komentarza: Z Treść komentarza: Mądry ten 42-latek. Data dodania komentarza: 24.08.2026, 08:53 Źródło komentarza: 11-latka za kierownicą quada! O krok od tragedii na Roztoczu Autor komentarza: Michał Treść komentarza: W tych gdeszynach to rzadko by nie wiało a jak już ma przyjść huragan to wtedy tragedia. Data dodania komentarza: 24.08.2026, 07:29 Źródło komentarza: Burza nad powiatem zamojskim. 31 interwencji strażaków Autor komentarza: Biłgorajka Treść komentarza: Tyle ginie młodych kierowców Data dodania komentarza: 23.08.2026, 22:17 Źródło komentarza: BMW z impetem wbiło się w drzewo w Różańcu Pierwszym
Reklama
Reklama
Reklama