Aby liczyć na upominek od Tajemniczego Klienta, należy go zachęcić do kupienia "Kroniki Tygodnia". Potem można zyskać szansę na super nagrody z wycieczką zagraniczną na czele. Co trzeba zrobić? Wystarczy przełamać nieśmiałość i dać się sfotografować, a potem wziąć udział w plebiscycie na najsympatyczniejszego sprzedawcę. Ci, którzy skorzystają z zaproszenia naszego wysłannika i zdecydują się to zrobić z pewnością nie będą żałować. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody; wycieczka zagraniczna, rower górski, sprzęt RTV i AGD.
Dziś prezentujemy zdjęcia pierwszych odważnych.
Zachęcamy do głosowania na swoich ulubieńców. Wycinajcie, wypełniajcie i wysyłajcie kupony na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość lub osobiście przynoście je do redakcji.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze