Aleksandra Steć od dzieciństwa zmaga się z różnymi chorobami: zaburzeniami odporności, astmą, skoliozą. Lekarz nie od razu potrafił określić, co jej właściwie dolega.
Ale jest dzielna, nie poddaje się. Jakiś czas temu własnym sumptem wydała pierwszą książkę "Moja dusza pachnie Tobą", o miłości, tęsknocie, walce o życie i kobiecości. Prowadzi też od roku fanpage na Facebooku pod tym samym tytułem, który polubiło już 41 tys. użytkowników.
Pomagają jej także przyjaciele. W niedzielę w Tyszowcach organizują imprezę, podczas której będą zbierać pieniądze na leczenie Oli.
Charytatywny maraton postanowiła zorganizować Kinga Dyniec, instruktorka fitness z Tyszowiec. Matron odbędzie się w niedzielę, 2 kwietnia, w hali sportowej gimnazjum w Tyszowcach (początek o godz. 15.30).
Poprowadzi go co najmniej 8 instruktorów z Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Werbkowic, Hrubieszowa, Zamościa, Tyszowiec i Dołhobyczowa. Ćwiczenia urozmaici Tyszowiecka Orkiestra Dęta, która zagra swoje największe przeboje. Będzie można skorzystać m.in. z usług kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Dla dzieci przygotowano malowanie twarzy dla dzieci, zabawy ruchowe przy muzyce, zumba KIDS, zumba fitness, salsation, fitness. To tylko niektóre atrakcje.
– Sugerowana wejściówka na maraton to 19 zł dla dorosłych i 6 zł dla dzieci. Liczymy jednak na dobre serca i zaokrąglone kwoty – mówi Kinga Dyniec.
Pieniądze można wpłacać też na konto: Fundacja Sedeka, ul. Grzybowska 4, lok 132, 00-131 Warszawa, nr konta: 71 1060 0076 0000 3210 0020 7652, w tytule przelewu: 11106 Grupa OPP Steć Aleksandra. Można też przekazać na leczenie Oli 1 procent podatku z PIT, ważne aby zaznaczyć krzyżykiem: wyrażam zgodę.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze