Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tak, pomagam! - akcja Caritas w sklepach na terenie całej diecezji

Dzisiaj i jutro (24-25 marca) w wielu sklepach na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej prowadzona będzie akcja Caritas pod hasłem "Tak, pomagam!". Nie omijajcie specjalnie oznaczonych koszy, wrzućcie coś do nich.
Tak, pomagam! - akcja Caritas w sklepach na terenie całej diecezji

W ramach akcji, w wyznaczonych punktach handlowych zbierane będą artykuły spożywcze z długim terminem przydatności np.: mąka, cukier, ryż, olej, makaron, konserwy, słodycze. Później, zgromadzona żywność przekazana zostanie na pomoc potrzebującym, którymi często są osoby bezdomne, samotne, starsze oraz chore.

Wielkanocna zbiórka "Tak, pomagam!" przeprowadzona będzie w całym kraju, m.in. w sklepach sieci Biedronka, Carrefour, Tesco, Lewiatan, Kaufland, Polomarket i wielu innych.

Osoby potrzebujące można również wesprzeć wysyłając w trakcie zbiórki TAK, Pomagam! charytatywny SMS pod numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt 2,46 z VAT).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama