Udział w wydarzeniu (potrwa od godz. 10 do 13) organizowanym z myślą o gimnazjalistach, uczniach szkół ponadgimnazjalnych, ale też osobach poszukujących zatrudnienia czy planujących zmiany w karierze zawodowej oraz pracodawcach, zapowiedziało już sporo firm i instytucji.
Targi, zgodnie z założeniem, mają być miejscem, gdzie będą prezentowane oferty pracy, praktyk i staży zawodowych. Odbędą się też konsultacje dla pracodawców z zakresu refundacji wynagrodzeń dla pracowników młodocianych, warsztaty zawodowe dla młodzieży oraz indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi.
Przewidziano także spotkanie Komendanta Wojewódzkiego OHP z przedsiębiorcami i samorządowcami z obszaru powiatu tomaszowskiego.
Organizatorami Targów Edukacji i Pracy są: Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie, Hufiec Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Tomaszowski Cech Wielobranżowy oraz Centrum Edukacyjno-Kongresowe KUL w Tomaszowie Lubelskim.
Wszyscy zainteresowani udziałem w targach mogą kontaktować się w tej sprawie z tomaszowskim Hufcem Pracy – ul. Lwowska 120, tel. 84 664 71 86.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze