Firma, której gmina powierzy to zadanie będzie musiała wykonać roboty do połowy września. Zaplanowano m.in. ndocieplenie ścian zewnętrznych, wykonanie nowej elewacji i nowej kotłowni gazowej, która zastąpi węglową, wymianę okien, drzwi, instalacji centralnego ogrzewania i oświetlenia na energooszczędne oraz wymianę instalacji elektrycznej i montaż ogniw fotowoltaicznych.
Ile to wszystko będzie kosztowało okaże się po wyłonieniu wykonawcy. Większość pieniędzy (do 85 proc. kosztów netto) na ten cel samorząd otrzyma w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze