Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 06:17
Reklama

Tomaszów Lubelski: Zagrali w niepodległość

II Brygada Legionów Polskich czyli drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 2 w Tomaszowie Lubelskim wygrała Niepodległościową Grę Miejskiej zorganizowaną przez Młodzieżową Radę Miasta oraz 1. Tomaszowską Drużynę Harcerzy „Woda”. Podsumowanie tych zmagań odbyło się w ostatni czwartek (28 listopada) w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelskim.
Tomaszów Lubelski: Zagrali w niepodległość
Autor: Fot. UM Tomaszów Lubelski

Gospodarzem uroczystości był Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Piotr Leńczuk, który witał wszystkich gości, m.in. burmistrza Wojciecha Żukowskiego, przewodniczącego RM Mirosława Fusa i dyrektorów szkół: Danutę Marczewską, Renatę Śrutwa–Krupę, Leszka Kodymowskiego, Witolda Piturę.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna i wreszcie nastąpiło oficjalne wręczenie nagród uczestnikom Niepodległościowej Gry Miejskiej, która odbyła się 12 listopada.

I miejsce zajęła „II Brygada Legionów Polskich” w składzie: Michał Dziura, Jakub Pilchoń, Malwina Buczek, Jagoda Słoboda, Magdalena Kata, Kamila Łasocha – uczniowie SP nr 2 pod opieką Piotra Szumilaka.

Na drugim miejscu znaleźli się „Hallerczycy”: Karolina Ślaz, Magdalena Mijał, Agnieszka Świderek, Maksymilian Joniec, Michał Nizio i Dominik Hawryluk – uczniowie SP nr 3 pod opieką Krzysztofa Mandziuka.

Trzecie miejsce wywalczyła „Błękitna Armia”: Maja Dmitroca, Maja Rusin, Weronika Juzeluk, Bartosz Kita, Szymon Bełz i Bartłomiej Ryczek – uczniowie SP nr 3 pod opieką Anety Kita.

Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni. Podziękowania odebrali również dyrektorzy szkół oraz główni organizatorzy gry: Piotr Leńczuk, Patryk Luty, Jakub Pacuła i Piotr Łukasiewicz.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama