Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:30
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Gm. Susiec: Będzie gdzie grillować i biesiadować. Są nowe wiaty

Maziły, Zawadki, Łuszczacz, Ciotusza Nowa, Paary to miejscowości w gminie Susiec, których mieszkańcy mają miejsca do spotkań. Stanęły w nich nowiuteńkie wiaty.
Gm. Susiec: Będzie gdzie grillować i biesiadować. Są nowe wiaty

Autor: Fot. Zbigniew Naklicki/facebook.com

To zasługa Ludowego Klubu Sportowego "LKS Szumy" w Suścu , który zrealizował projekt budowy wiat w kilku wioskach. Było to możliwe, dzięki dotacji przyznanej za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie".

Wiaty są estetyczne, są w nich stoły i ławy, a obok wyznaczone miejsca na zorganizowanie grilla albo ogniska. Są również miejsca postojowe. W założeniach do przedsięwzięcia zapisano, że jego realizacja przyczyni się do stworzenia warunków sprzyjających rozwojowi turystyki również poza okresem letnim.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Roman 08.09.2019 18:08
Super wrescie po tylu latach

Zawisza Ciemny 06.09.2019 06:09
Bez stołu i ław kosztuje to 5 500 zł. A ławy i stół pewnie 1500 zł.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama