Tomaszowscy policjanci swoimi kanałami ustalili, że na jednej z posesji w gminie Susiec rosną narkotyczne rośliny. W ub. piątek, podczas oględzin posesji, znaleźli i zabezpieczyli 67 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Część roślin była poukrywana w zaroślach działki, pozostałe krzaki znajdowały się w budynku gospodarczym.
Mundurowi zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Susiec, który zajmował się nielegalną uprawą. Oprócz krzaków konopi zabezpieczyli u młodego mężczyzny susz marihuanę.
29- latkowi przedstawiono zarzut nielegalnej uprawy oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

![Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA] Szczebrzeszyn. Rusza remont samolotu Iryda [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-szczebrzeszyn-rusza-remont-samolotu-iryda-w-zespole-szkol-im-klukowskiego-zdjecia-1764949375-1.jpg)
![Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA] Pluszaki XXL, gry i inne zabawki dla dzieci od Policjantów i pracowników KMP Zamość [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-pluszaki-xxl-gry-i-inne-zabawki-dla-dzieci-od-policjantow-i-pracownikow-kmp-zamosc-zdjecia-1764941944-4.jpg)
![Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA] Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-dom-dziecka-w-zwierzyncu-odwiedzil-swiety-mikolaj-zdjecia-1764948056-9.jpg)
![Policjanci i pracownicy KMP Zamość zrobili prezenty dzieciom z rodzin zastępczych [ZDJĘCIA] Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu wzięli udział w akcji „I Ty zostań Świętym Mikołajem” organizowanej corocznie przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodzin w Zamościu.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-policjanci-i-pracownicy-komendy-w-zamosciu-przekazali-swiateczne-upominki-dla-dzieci-z-rodzin-zastep-1764941814.jpg)


![Święty Mikołaj w Domu Dziecka w Zwierzyńcu. Dzieci otrzymały prezenty [ZDJĘCIA] 5 grudnia Dom Dziecka w Zwierzyńcu nr 1 i nr 2 odwiedził Święty Mikołaj.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-swiety-mikolaj-w-domu-dziecka-w-zwierzyncu-dzieci-otrzymaly-prezenty-zdjecia-1764947960.jpg)







![Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w Wielączy. Na miejscu zginął mieszkaniec gm. Szczebrzeszyn [ZDJĘCIA] 5 grudnia 2025. Wielącza. Potrącony pieszy zmarł na miejscu wypadku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-z-ostatniej-chwili-tragiczny-wypadek-w-wielaczy-na-miejscu-zginal-mieszkaniec-gm-szczebrzeszyn-1764922905.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze