Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 sierpnia 2026 22:09
Reklama
Reklama

Ta restauracja jest numerem 1

Ta restauracja jest numerem 1

To miejsce warto odwiedzić nie tylko z okazji Dnia Wędkarza. Restauracja Karpiówka w Bełżcu, bo o niej mowa, to wysoko ceniona przez turystów i miejscowych karczma, w której królują ryby. Zawsze świeże i zdrowe, bo tuż obok karczmy znajduje się Gospodarstwo Rybackie "Bełżec" i Łowisko Zatyle, skąd łowione są ryby i dostarczane do kuchni Karpiówki (łowisko otwarte jest dla wszystkich wędkarzy). W menu są oczywiście ryby wędzone, smażone i pieczone do których można sobie dobrać dodatki, ale prawdziwym hitem wśród odwiedzających Karpiówkę są pierogi z karpiem, karp zapiekany w porach i żurek na wędzonym sumie. Brzmi zachęcająco, prawda? Jeszcze lepiej, gdy dodamy, że kucharze Karpiówki nie używają konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Korzystają za to ze stworzonych przez siebie kompozycji ziół i przypraw, dzięki czemu smak i aromat potraw są wspaniałe!

Taras z widokiem na stawy.

Karczmę Karpiówka poza doskonałą kuchnią warto pochwalić za przyjazną atmosferę – idealną na letni odpoczynek i przystanek w podróży. Na rodzinny obiad, romantyczną kolację, biznesowy lunch czy dłuższe spotkanie w gronie znajomych. Atrakcją dla dzieci (dorosłym też się spodoba) będzie widok z okien restauracji albo z letniego ogródka na stawy i skaczące w nim ryby. Przez środek karczmy Karpiówka przepływa rzeka, w której można zobaczyć ryby. 

Wnętrze Karpiówki urządzone jest w dobrym stylu.

Jak do Karpiówki dojechać z Zamościa? Restauracja znajduje się w Bełżcu przy głównej trasie krajowej "17" (kierunek Hrebenne).

Ponieważ sezon wędkarski w pełni, dodamy jeszcze, że Łowisko Zatyle, które jest częścią ponad 100-hektarowego Gospodarstwa Rybackiego "Bełżec", to aż pięć stawów z licznymi stanowiskami wędkarskimi. Otwarte jest w środę, sobotę, niedzielę i święta od świtu do zmierzchu. Jak zapewniają właściciele, na łowisku każdy wędkarz znajdzie dla siebie coś ciekawego: karpie, amury, liny, szczupaki, sumy, sandacze, okonie, karasie, tołpygi – i to prawdziwe okazy.

Stawy z lotu ptaka.


Podziel się
Oceń

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: co ty Kosmita zażywasz? Data dodania komentarza: 1.08.2026, 10:42 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Czy można mieć wątpliwości i pytać?niedawno sami zniszczyli dom pod Lublinem Oskarżali RosjanOkazało sie póżniej że to rakieta z mysliwca!Teraz to co to było naprawdę?Na pewno rosyjska rakieta?Tusk i Kosiniak z Kamyszem obaj to kłamcy?! Data dodania komentarza: 1.08.2026, 08:57 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Patriotyczny Szczebrzeszyn Treść komentarza: Pełna relacja z ,, V Pieszego Rajdu Im. Majora Tadeusza Kuncewicza Podkowy na naszym profilu https://www.facebook.com/share/r/1BiNeC8Jri/ Data dodania komentarza: 31.07.2026, 20:28 Źródło komentarza: Szczebrzeszyn uczcił 82. rocznicę wkroczenia AK. Rajd „Podkowy” i rekonstrukcja Autor komentarza: Nic ująć. Treść komentarza: PiSlam szybko zapomina jak postępowała patologia oszustow 8- letniej mafii . Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:36 Źródło komentarza: Alarm w Lubelskiem. Obiekt spadł pod Biłgorajem Autor komentarza: Z ciemnogrodu . Treść komentarza: Ścieku w tv. Republika i w Polsce 24 ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:29 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin Autor komentarza: Taka jest prawda . Treść komentarza: Typowe myślenie tępoty fungicyd pod nazwa Braun . Czlowieka z pod ciemnej Putina mordercy gwiazdy. Bezszczelne błazeńskie myślenie ! Data dodania komentarza: 31.07.2026, 17:26 Źródło komentarza: Dziesięciometrowy krater i akcja na polu rzepaku! Po wybuchu pocisku w gminie Turobin
Reklama
Reklama
Reklama