Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo

  • 07.09.2020, 07:01
  • ak
Koronawirus w szkole? Od dzisiaj uczą się hybrydowo Fot. pixabay.com
W związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z nauczycieli, od dzisiaj lekcje w Zespole Szkół w Horodle mają się odbywać systemem hybrydowym.

Informacje o tym, że u jednego z pedagogów w Horodle stwierdzono koronawirusa pojawiły się pod koniec zeszłego tygodnia. Próbowaliśmy je potwierdzić w wojewódzkim Sanepidzie, a także zamojskiej delegaturze kuratorium oświaty, ale dotąd nie uzyskaliśmy pewnej informacji. tematem zajmiemy się dzisiaj.

Tymczasem dyrekcja szkoły w Horodle ogłosiła już, że od dzisiaj zajęcia mają się tam odbywać hybrydowo, czyli część w systemie stacjonarnym, a część zdalnie. W szkole z nauczycielami mają się spotykać jedynie przedszkolaki i najmłodsi uczniowie oraz ósmoklasiści i licealiści. Klasy IV-VII przechodzą na naukę przy komputerach z domów.

Zupełnie zawieszone zostały zajęcia w świetlicy, praca biblioteki, a także wszelkie zajęcia dodatkowe.

Póki co wiadomo, że ta sytuacja potrwa do piątku, 11 września.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TYLE
TYLE 07.09.2020, 08:39
POWIEDZEC ŹE DOM WARIATOW A TO JUZ ZA MAŁO!

Pozostałe