Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 04:10
Reklama

Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino

W naszym plebiscycie Perły Biznesu po raz kolejny wyróżnimy najlepsze firmy, produkty i usługi, które zadebiutowały w ubiegłym roku uraz inwestycje komunalne zrealizowane przez lokalne samorządy. Nagrodzimy dobroczyńców i kobiety sukcesu. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu, która odbędzie się 10 września. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino z zespołem.
Gala Perły Biznesu ze Stefano Terrazzino

Czytelnicy zadecydują kto zdobędzie tytuł Perły Biznesu w kategorii mikroprzedsiębiorstwo, małe przedsiębiorstwo, średnie przedsiębiorstwo, duże przedsiębiorstwo, produkt roku i debiut roku. Nad przebiegiem głosowania czuwać będzie kapituła powołana przez naszą redakcję. Kapituła wybierze też zwycięzcę w kategorii Inwestycja Samorządowa oraz Dobroczyńca Roku i Kobieta Sukcesu. 

Wielka gala Pereł Biznesu odbędzie się 10 września. Gwiazdą wieczoru będzie Stefano Terrazzino. - To artysta, który gwarantuje najwyższą jakość koncertu i pokazów tanecznych. Stefano znany jest z tego, że ma świetny kontakt publicznością. Podczas koncertu będziemy bawić się przy największych włoskich przebojach m.in.: Volare, Azzuro, Mambo Italiano czy Ti Amo. Nie zabraknie pokazów tanecznych w jego wykonaniu w parze z Pauliną Biernat. Oboje są znani i lubiani przez widzów telewizyjnego show Taniec z Gwiazdami. Trudną o lepszą rekomendację - zauważa Piotr Pyrkosz, p.o. redaktora naczelnego Kroniki Tygodnia.  

Perły Biznesu 2021 - pełna lista i opis kandydatów

Dziś publikujemy drugi  kupon do głosowania. Będą jeszcze trzy. W wydaniach Kroniki z 17, 24 i 31 sierpnia. Kupony można przynieść lub wysłać do redakcji "Kronika Tygodnia" ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość do 3 września. W przypadku tych wysłanych, decyduje data stempla pocztowego. Każdy może wysłać dowolną liczbę kuponów. 

Na swoich faworytów możecie zagłosować także za pomocą wiadomości SMS. Kupony i głosy SMS sumują się. Jeden kupon to jeden głos. 

Jak głosować SMS-ami?

Wyślij SMS o treści jaka jest przypisana do każdego z kandydatów pod numery:

nr 73601 - 3 zł (3,69 zł z VAT) = 1 pkt.

nr 7643 - 6 zł (7,38 zł z VAT) = 3 pkt

nr 79567 - 9 zł (11,07 zł z VAT) = 5 pkt

Głosowanie rozpoczęło się 3 sierpnia, a zakończy 3 września o północy. 

Wybieracie Perły Biznesu. Trwa głosowanie SMS. Sprawdźcie wynikiOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama