Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:14
Reklama

Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu

Pub "Seta i Galareta" został otwarty 17 grudnia 2016 roku i mieści się przy ul. Greckiej 9 w Zamościu, w pobliżu Rynku Wielkiego. Szefowa pubu, Danuta Jarska, podkreśla, że nazwa i wystrój pubu są kluczem do sukcesu "Sety i Galarety".
Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu
Autor: Seta i Galareta

Wystrój jak za czasów PRL-u, mała przestrzeń, muzyka z tamtych lat – to wszystko tworzy wyjątkową atmosferę i sprawia, że klienci chętnie tu wracają. W "Secie i Galarecie" sztandarowym produktem jest oczywiście galareta. Można tam wypić z prawdziwej musztardówki i zjeść z talerza z napisem GS lub Społem. Goście pubu mają także okazję poczytać "Sztandar Ludu", "Przyjaciółkę" i inne gazety przypominające czasy PRL-u. W lecie na zewnątrz pubu funkcjonuje wyjątkowy ogródek na patio, stworzony w wiejskim klimacie. 

 – W gastronomii pracuję ponad 20 lat i zawsze starałam się stworzyć coś, czego nie było do tej pory w Zamościu: klub nocny w latach 1996-2006, restauracja chińska 2010-2015 i teraz "Seta". PRL zrobił się modny, wszędzie się do niego wraca, nawet w modzie! Dlatego też wpadłam na ten pomysł. Widząc uśmiech na twarzy pierwszych klientów, stwierdziłam, że to jest to. Kocham swoją pracę i kocham ludzi i daję chyba to odczuć, co też ma wpływ na powodzenie lokalu. Poza tym myślę, że to właśnie ludzie tworzą klimat – sam wystrój nic by nie znaczył, gdyby nie goście, którzy przychodzą i oczywiście personel, który ma tutaj ogromne znaczenie... Czasami brakuje miejsca, za co przepraszam klientów, ale mówiąc żartobliwie –czy to nie oddaje klimatu PRL-u ? Wtedy też trzeba było postać w kolejce – przyznaje Danuta Jarska, szefowa pubu. 

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ruchacz 01.02.2018 18:52
Wioletta banach już niema marzeny kilarskiej [mała ciasna] szkoda Po secie jak znalaz

mała ciasna 23.01.2018 14:43
Pomysł dobry .Dodam burdel na ul granicznej 16A

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama