Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 15:30
Reklama

Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu

Pub "Seta i Galareta" został otwarty 17 grudnia 2016 roku i mieści się przy ul. Greckiej 9 w Zamościu, w pobliżu Rynku Wielkiego. Szefowa pubu, Danuta Jarska, podkreśla, że nazwa i wystrój pubu są kluczem do sukcesu "Sety i Galarety".
Pub ,,Seta i Galareta'' w Zamościu
Autor: Seta i Galareta

Wystrój jak za czasów PRL-u, mała przestrzeń, muzyka z tamtych lat – to wszystko tworzy wyjątkową atmosferę i sprawia, że klienci chętnie tu wracają. W "Secie i Galarecie" sztandarowym produktem jest oczywiście galareta. Można tam wypić z prawdziwej musztardówki i zjeść z talerza z napisem GS lub Społem. Goście pubu mają także okazję poczytać "Sztandar Ludu", "Przyjaciółkę" i inne gazety przypominające czasy PRL-u. W lecie na zewnątrz pubu funkcjonuje wyjątkowy ogródek na patio, stworzony w wiejskim klimacie. 

 – W gastronomii pracuję ponad 20 lat i zawsze starałam się stworzyć coś, czego nie było do tej pory w Zamościu: klub nocny w latach 1996-2006, restauracja chińska 2010-2015 i teraz "Seta". PRL zrobił się modny, wszędzie się do niego wraca, nawet w modzie! Dlatego też wpadłam na ten pomysł. Widząc uśmiech na twarzy pierwszych klientów, stwierdziłam, że to jest to. Kocham swoją pracę i kocham ludzi i daję chyba to odczuć, co też ma wpływ na powodzenie lokalu. Poza tym myślę, że to właśnie ludzie tworzą klimat – sam wystrój nic by nie znaczył, gdyby nie goście, którzy przychodzą i oczywiście personel, który ma tutaj ogromne znaczenie... Czasami brakuje miejsca, za co przepraszam klientów, ale mówiąc żartobliwie –czy to nie oddaje klimatu PRL-u ? Wtedy też trzeba było postać w kolejce – przyznaje Danuta Jarska, szefowa pubu. 

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ruchacz 01.02.2018 18:52
Wioletta banach już niema marzeny kilarskiej [mała ciasna] szkoda Po secie jak znalaz

mała ciasna 23.01.2018 14:43
Pomysł dobry .Dodam burdel na ul granicznej 16A

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama